Nowe nabytki 2021
Odpowiedz do tematu

:
Chorwat napisał/a:
qbapiasek napisał/a:
co Ty masz ślub brałem :))

Dlatego nie chcesz go z powrotem? :złośliwiec:


;)

Przesądny człek ze mnie cool jeszcze żonę zmienię i potem zostanę z zegarkiem jak Himilsbach z angielskim :D

:
qbapiasek, fajne anko cool cool cool

"Czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas"
:
qbapiasek, w końcu Anko dotarło :)) wrzuć no lepsze zdjęcia :P bo nie wiem czy stać dalej w kolejce :D

Non serviam.
:
Jeśli masz na myśli centrowanie indeksów to szału nie ma cool
Musiałbym zerknąć jak jest na czarnej tarczy ale na szarej górne indeksy się mocno takse zgrywają z chapterringiem :głową w mur:
Ale zegarek i tak mi się podoba, koperta robi robotę.

:
Zawsze można wybrać San Martin ;)

:
kopeć napisał/a:
Zawsze można wybrać San Martin ;)

Moszna cool :P

:
qbapiasek, ogólnie pisałem. Ale zaskoczyłeś mnie z tym centrowaniem nono . Prezes miał swego czasu to Anko i nic takiego nie pisał, albo ja źle pamiętam.

Non serviam.
:
barteq_m napisał/a:
qbapiasek, ogólnie pisałem. Ale zaskoczyłeś mnie z tym centrowaniem nono . Prezes miał swego czasu to Anko i nic takiego nie pisał, albo ja źle pamiętam.


Niestety większości Anko coś dolegało...dlatego też ceny tak poszły w dół...dla mnie istotne że tarcza nie rusza się przy odciągnięciu koronki :D bo i takie sztuki bywały...


Ostatnio zmieniony przez qbapiasek 2021-01-07, 19:53, w całości zmieniany 2 razy
:
Ładne te Anko pifko

:
qbapiasek napisał/a:
barteq_m napisał/a:
qbapiasek, ogólnie pisałem. Ale zaskoczyłeś mnie z tym centrowaniem nono . Prezes miał swego czasu to Anko i nic takiego nie pisał, albo ja źle pamiętam.


Niestety większości Anko coś dolegało...dlatego też ceny tak poszły w dół...dla mnie istotne że tarcza nie rusza się przy odciągnięciu koronki :D bo i takie sztuki bywały...


To trochę mnie wykeczyłeś z niego hmmm . Ale stoję jeszcze dalej jako pierwszy w kolejce.

[ Dodano: 2021-01-07, 22:53 ]
Przy okazji wrzucę nowy nabytek. Z 2020 co prawda, ale nie było okazji wcześniej.


Non serviam.
:
barteq_m, gratuluję fajny jest pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
barteq_m - brawo Ty :!: pifko
.
.
U mnie podobnie - z przełomu lat i też nie było okazji pokazać - dzięki Łukaszowi cool (Iks) - taki zawitał:








Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
barteq_m, Fazi, gratki pifko pifko

:
barteq_m, idź się utaplaj :foch:
;) pifko

Podoba mi się bardzo a czerwony bezel za mną chodzi już od jakiegoś czasu...


Fazi, coraz ładniejsze te cadensy czy po prostu fotki lepsze?
Tak czy inaczej, podoba się pifko

:
Wojtku Coraz ładniejsze się robią - chińczyki ogólnie ;) To akurat makro tarczy z waflem, ale zwróć uwagę na jakość indeksów, wskazówek i przejść powierzchni - w zegarku za ~70 usd. Póki co niekiedy jeszcze bransolety odstają poziomem, ale już z komentarzy około nowych wypustów wynika, że jest coraz lepiej. No i oni naprawdę słuchają uwag klientów i wdrażają poprawki w przeciągu tygodni. Jestem bardzo ciekawy co przyniesie 2021 :)







Krzysztofie, niech się nosi pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.