Najlepsze z lat piecdziesiatych.
Odpowiedz do tematu

: Najlepsze z lat piecdziesiatych.
Wczorajszy zakup, troche mimochodem, nie byla w planach, ale wyglad tarczy mnie po prostu zachwycil. Jeden z piekniejszych modeli z lat 1950-tych z wszystkimi charakterystycznymi cechami tego okresu(subsekunda, wydatne "barokowe" indeksy godzinowe), ale rownoczesnie stonowany. Szczegolnie podoba mi sie wkomponowanie subsekundnika w "cross-hair" - linie dzielace tarcze na cztery czesci. No i napis Geneve - kursywa, charakterystyczna dla wczesnej produkcji, kiedy linia Geneve byla jedna z drozszych i zawierala zegarki garniturowe (pozniejsze Geneve to entry-level). Zdjecia kiepskie, bo na szybko robione i o zmroku, ale cos chyba mi sie udalo uchwycic:





andre
[Usunięty]
:
Ależ piękny zegarek.

:
szkoda gadać - znów Zbychu pozamiatał :grin:

:
:shock: miazga.
Gratulacje

:
Zbyszku Gratki :grin:
Też chciałbym tak "mimochodem" kupować takie zegarki :grin:

Woytec60
[Usunięty]
:
Piękny.
Kwintesencja garniturowca.

:
Ty mnie Zbyszek dobijasz...

:
:shock: :shock: :shock:
brak mi słów

Foch und Ch.
:
Piękna Omega :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Zbyszek , TY się prosisz o pacyfikację :razz: :wink: , WAL SIĘ :lol:

:
Zbyszek, brak słów, piękny.

A tak niedawno rozmawialiśmy o spacyfikowaniu Szwecji przez korpus ekspedycyjny, chyba czas plany zacząć realizować :twisted:

:
Piękna elegancka Omega !!!
WAL SIĘ !!!

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
............co raz bardziej lubię takie łocze .
Omega kozak :shock:

:
Zbyszek,HEJT! :evil:
Ale...moze mi sie wydaje,lecz logo omegi jest chyba krzywo.Chodzi o sama litere omega nad napisem.Zwroc uwage na drugim i czwartym zdjeciu,ewidentnie widac.
P.S.Mam nadzieje,ze sie myle.

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-11-21, 21:42, w całości zmieniany 2 razy
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Myslalem nad tym logo i patrzylem w te i we wte sporo razy bez dojscia do konkretnych wnioskow.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.