Problem z DG w MQJ
Odpowiedz do tematu

: Problem z DG w MQJ
Udalo mi sie odkrecic dekiel w mqj, probuje wyciagnac koronke podczas naciskania "guzika" na mechanizmie i nic.mial ktos taki problem?Da sie cos z tym zrobic?

Ostatnio zmieniony przez Janek 2011-04-29, 18:42, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Mocno naciśnij , tylko nie ciągnij mocno , bo wałek pęknie .

:
Poszedl.Teraz nastepny problem - nie moge wcisnac sekundnika.Odskakuje jak na sprezynce,nie wazne co zrobie.W zyciu nie mialem tak w innym mechanizmie.Coz to moze byc?

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
To oryginalny sekundnik czy zamiennik, bo jak zamiennik to może mieć inną średnicę wewnętrzną tulei i trzeba rozwiercić

:
Oryginalny, Sylwku.Oryginalny.
Wlasnie jest tak,ze wkladam sekundnik tak jak to robilem miliard razy.Wskazowka popiernicza,ale wystarczy dmuchnac,zeby wypadla.Sprobuje troche rozepchac tuleje czyms.

Edyta: w nosie mam,bez sekundnika wyglada o niebo lepiej :D
Wiecej w topicu moj MQJ juz za chwilke.

Ostatnio zmieniony przez Janek 2011-04-29, 23:12, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
To wygląda raczej na "luźną" wskazówkę.

Czino
[Usunięty]
:
A ja mam inny problem w moim mqjcie.
Wszystko było ok,nic się z nim nie działo,nigdzie nie upadł etc. i nagle pojawił się taki problem, że data przy zmianie zatrzymuje się w połowie i dalej nie idzie.
Wałkiem mogę ja normalnie przekręcić i wszystko jest ok, ale sama z siebie zatrzymuje się w połowie zmiany i dalej nie rusza :???:
O co może chodzić

:
To raczej werk trzeba rozebrać, a one mają "wredną" datę, mnóstwo sprężynek i dźwigienek.

Czino
[Usunięty]
:
A to nie będę się w to bawił, dzięki za info Svedosie ;)

:
Svedos napisał/a:
To raczej werk trzeba rozebrać, a one mają "wredną" datę, mnóstwo sprężynek i dźwigienek.

Troche sie wczoraj z tym pobawilem i nigdy w zyciu nie mialem tyle problemow z poskladaniem modulu daty.Nawet nie wiem jak to zrobilem.
Co do wskazowki,to mam 3, wiec nie wszystkie sa luzne.Nie wiem, zostawiam bez,kozacko wyglada :D

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.