A taki tam Atlanticzek 2
Odpowiedz do tematu

: A taki tam Atlanticzek 2
Tym razem kosteczka, automat. Dość ciekawie zamykana. Fleja z niej była straszna, nie myła się od dawna, co widać na zdjęciach.
Ale już zdecydowanie poprawiła się, czeka ją jeszcze tylko wizyta u doktora, coby ją nasmarował. :)










:
Fajny patent, rzeczywiście lekko umorusany :mrgreen:

:
Spa by mu się przydało .

:
Spa już było, to fotki reporterskie, z pierwszego otwarcia. Zwróćcie uwagę na to jak głupio datownik jest ustawiony.
Mogli dać inna tarczę, taką jak przy dacie na 3 i byłoby OK. Tak jak ma np zenith przy tak umiejscowionym datowniku.

Ostatnio zmieniony przez xylog 2011-11-10, 15:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Świetna kosteczka.
A takiego patentu na zamykanie to jeszcze nie widziałem :shock:

:
Kurcze, xylog, skąd Ty te zegarki wykopujesz. Takiego też jeszcze nie widziałem. Swietna ta kosteczka jest.

Ostatnio zmieniony przez andrewjohn 2011-11-10, 19:41, w całości zmieniany 1 raz
:
A grzebię w wiaderku i czasem coś wyciągnę.
Trochę się głowiłem jak to otworzyć.
Ale chyba parę lat zegarmistrza nie widziała, bidulka. W poniedziałek pojedzie na gruntowne mycie mechanizmu. Bo mi tez sie podoba i pewnie będzie noszona od wielkiego dzwonu. :smile:

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
andrewjohn napisał/a:
Kurcze, xylog, skąd Ty te zegarki wykopujesz. Takiego też jeszcze nie widziałem. Swietna ta kosteczka jest.


He, he grasuje na szwedzkim Allegro i tyle.

Mam Atlantica ze wskaznikiem rezerwy chodu w takiej samej kopercie, ale jest u zegarmistrza. BTW xylog zdaje sie tez szarpnal ostatnio rezerwe chodu.

Spam
[Usunięty]
:
zbyszke napisał/a:
andrewjohn napisał/a:
Kurcze, xylog, skąd Ty te zegarki wykopujesz. Takiego też jeszcze nie widziałem. Swietna ta kosteczka jest.


He, he grasuje na szwedzkim Allegro i tyle.
.


Ot taki buszujący w zbożu :twisted:

:
ty lepiej daj jej fotki po czyszczonku ;p

:
A różne są wiaderka, i okrągłe i prostokątne. Szukać trzeba gdzie się da. Szwecja to piękny kraj, ale nie jedyny na szczęście :)

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.