Kto pomoże w zakupie w zagranicznym sklepie?
Odpowiedz do tematu

:
adamku111 napisał/a:
fajna.


46 mm, L2L 59...
Troszkę duża, ale poza tym fajna.
Myślę, że dla strixa w sam raz, lubi takie rozmiary :grin:

:
strix, machlo ma jakieś szemrane kontakty na hiszpańskich forach. I chyba potrafi coś więcej jak "si, senior" :mrgreen:

adamku111 napisał/a:
Strix na kiziowym bazarku wisi kompresor od Glicyne... fajna... :mrgreen:

http://zegarkiclub.pl/for...c-i-divery-dwa/

Administracja CW wystawia właśnie fakturę - jesteś płatnikiem VAT czy uproszczona wystarczy? A może paragon? :wink: :grin:

:
wlasnie dostalem PW od zarzadu CW

cytuje:

Nie można także tolerować jawnej wręcz promocji firmy w przypadku gdy inne za takową płacą mniejsze lub większe pieniądze.
Nie bylibyśmy wobec nich uczciwi.
Jeśli koledzy z KMZIZ mają ochotę promować swoje produkty na naszym forum to proszę zwrócić się do Zarządu i ustalić zasady tej promocji.

:mrgreen:

dane do fakt. wyslane.

sylwek
[Usunięty]
:
zdajem mnie siem ,że w statucie C W je zapis o niezapodawaniu śnurków do innych forów z Vaterlandu :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Nie w cw, a w KMPiP. Tam nawet sobie skrypta zrobili, który kasuje aktywność linków do cw. :cool:

A tak poważnie, to stosowanie adekwatnej retorsji do głupoty jest z definicji głupotą, więc bądźmy ponad to. :wink:

:
Blaz napisał/a:
A tak poważnie, to stosowanie adekwatnej retorsji do głupoty jest z definicji głupotą, więc bądźmy ponad to. :wink:


+1000

:
... trzeba mieć fakturę na te miłość :D

:
Blaz napisał/a:
stosowanie adekwatnej retorsji do głupoty jest z definicji głupotą, więc bądźmy ponad to.


+1 :-)

: Help - Zakup na ebayu
Czy ktoś z Wawy bądż okolic ma konto na ebayu ? Potrzebuje kupić bransoletę watchadoo do dzika . Zgrzeweczka chmielowej zupki w zamian ;-) . Tak na marginesie to ile cm. dzik ma w uszach ? Pozdrawiam .

Ostatnio zmieniony przez dariusz79 2012-02-20, 23:40, w całości zmieniany 1 raz
sylwek
[Usunięty]
: Re: Help - Zakup na ebayu
dariusz79 napisał/a:
Czy ktoś z Wawy bądz okolic ma konto na ebayu ? Potrzebuje kupić bransoletę watchadoo . Zgrzeweczka chmielowej zupki w zamian ;-) . Pozdrawiam .


za zgrzewkę to się melepetom nie chce palcem kliknąć, musisz korupcję spotęgować Waść :mrgreen: tu większe pijaki som :twisted:

:
To butel jak trzeba sie odstawi .

:
Dzik ma 22 w uszach.
Do mnie watchadoo wyjechała już jakieś dwa tygodnie temu....
Może dałbym się skorumpować :cool:

:
Pomyśl pomyśl . Jeśli dostanę 32 numer dzika to sprawa aktualna . Cezar to winko popija jak sądzę ;-) .

Ostatnio zmieniony przez dariusz79 2012-02-21, 00:04, w całości zmieniany 1 raz
:
dariusz79 napisał/a:
Cezar to winko popija

A po czym wnosisz :shock:
Na mnie działa inny rodzaj korupcji, niż na Sylwka :razz:

:
Po nicku ;-) . W moim ulubionym filmie o Asterixie i Obeliksie . Cezar popijał winko :wink:

Ostatnio zmieniony przez dariusz79 2012-02-21, 00:12, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.