Cadran Oferta - Chińskie Zegarki i akcesoria
Odpowiedz do tematu

:
Jak duży?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Właśnie, a Radiomirki 42mm już majfriendy mają Rudi?

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
ciniol napisał/a:
Jak duży?


Zobaczymy, bo to zalezy :mrgreen:

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Spinner napisał/a:
Radiomirki 42mm już majfriendy mają Rudi?
:shock: :shock:

:
Rudi się byczy i robić nie ma komu!!! :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Co się Sylwek tak dziwisz? Czekam z utęsknieniem, fajne mody by z tego były... :twisted:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Się dziwię, bo nie wiedziałem, że takie coś jest w ogóle - nie widziałem u żadnego z Majfriendów.
Ale będę szukał.

Pewnie, że fajne by były mody - kogo jak kogo, ale mnie nie musisz dwa razy namawiać na moda ;-)

:
No wiesz, liczyłem, że się pojawią bo Panerai już z dwa lata temu chyba wypuścił ten rozmiar ale póki co nie widziałem... :roll:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Chłopaki mają opóźnienia :)

:
Niema mnie do odwolania . Internet nie dziala w lesie ledwo co sie lacze z kalkulatora
Pozdrawiam i niebawem wracam na lono forum :)

:
Obgadamy trochę Rudolfa? Nie ma jak się bronić :mrgreen: Chwilowa bezkarność gwarantowana.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Są inne strażniki, choć...
Tomek na urlopie, Rudi w lesie, Sylwek śni o żółtku, Wojtek fotki pstryka z ukrycia rodinie, Maxio śpi...
W sumie letka anarchia :mrgreen:

:
Na barykady więc!!!! I zabrać im zegarki! Nie okazywać litości i nie zostawić ani jednego. No może oszczedzić należałoby żółtego boschetta bo to w sumie takie samoumartwienie się go nosić.
:mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Cezar napisał/a:
Sylwek śni o żółtku

Już nie śnię. Teraz już czekam na przesyłkę.

I obserwuję Was;-)

:
Jeszcze mi powiedz, że to Ty mnie przelicytowałeś na WUSie...
No, niech Ci wtedy ziemia lekką będzie!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.