Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
luckers napisał/a:
:facepalm:

Czyli datepointer :P :P

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
czyli календарь cool

:
Właśnie ;) :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi gratki za kosmiczny nabytek :))

U mnie z nowości automatyk z niemiłosiernie brudną tarczą.


:
yorki_man jak już będziesz miał to pokaż serducho.

:
Fazi napisał/a:
Zapłacone, więc już mogę :P :P (choć foty Sprzedawcy):

Obrazek

Obrazek


Rozważałem licytacje, ale jednak odpuściłem. Gratulację! Będziesz coś z tarczą robił?

:
Poczekam, aż dojdzie - ale raczej nie - nigdy się w takie rzeczy nie bawiłem, a na pewno nie zacznę eksperymentów od takiego zegarka :shock: :facepalm: :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2013-03-12, 08:08, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
I masz rację!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
pmwas napisał/a:
yorki_man, jeśli w środku jest sygnowany przez Rakietę 2403, to jesteś bardzo szczęśliwym człowiekiem!


Na szczęście trzeba widocznie zasłużyć:





Kurcze dziwna sprawa - werk wostoka, ale tarcza ma dwie nóżki, nie wygląda na malowaną. trudno mi uwierzyć, żeby specjalnie dla takiego zestawienia komuś chciało się robić skłąda, który został wystawiony na alle za 40 zeta.

Mam wostoka budzika fabrycznie nowego (tutaj też pokazywanego) ze środkiem poljota, może tutaj też była jakaś taka seria, no kurcze sam nie wiem.

:
Były czajki z werkiem poljota sygnowanym logo czajki,pewno w przypadku tej rakiety było tak samo.potrzebowali werku z dolną sekundą i wzięli wostoka.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
a tak wygląda tarcza






:
Poszukaj na forum linka do kolekcji gościa który pracował w rakiecie,może ma coś takiego,możesz też do niego napisać.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Kurcze gdzieś mi kiedyś mignął ten link muszę pokopać bo nie pamiętam gdzie to było.
Dzięki.

:
Ech... dobrze widzę, ze tam jest zwykłe logo Wostoka pod balancem :( ?. Cóż - przez moment myślałem, ze może będzie sensacja, ale... to zwykły Wostok w przebraniu :(

Ну, погоди! :wkurzony:
:
dobrze widzisz :(

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.