Koszulka forum 2014
Odpowiedz do tematu

:
właśnie dziś pod marynarką "we firmie" :)

Wy macie zegarki ja mam czas...
:
Odgrzebię temat bo jakość koszulek z ubiegłego roku byłą rewelacyjna może Piotrek podjąłby się zrobienia koszulek ? Pomyślimy o nadrukach :) Co wy na to Panie i Panowie ?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Zielona koszulka ze zlotym nadrukiem z zaba

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
jestem bardzo zadowolony z edycji 2014 . i czekam na nastepną akcje ;)

:
No fajnie by było bo pierwsza TakaTaka mi się znosiła. Te kolejne już były takie se. Znaczy jakościowo materiał fajny, nie wiem nawet czy nie za gruby na lato, ale co do nadruku imo tylko plastron :złośliwiec:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
No fajnie by było bo pierwsza TakaTaka mi się znosiła. Te kolejne już były takie se. Znaczy jakościowo materiał fajny, nie wiem nawet czy nie za gruby na lato, ale co do nadruku imo tylko plastron :złośliwiec:


Gruby znaczy lepszy... To jak z zegarkami przecież: im większy tym lepszy..to nie wiesz tego? :D pifko

:
Ja jestem za :) Ale czy zielona w złocie? hmmm
Wolałbym coś klasycznego jednak :D

:
Myślę, że mogę podziałać bo jakość tych ostatnich była rewelacja. Podpytam czy nadal są.

Projekt do żabola już był rzucony - żaba w wykonaniu Zinajdy (nie mogę na szybko znaleźć, może ktoś podklei foto).

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Git cool
Se wezmę pifko

:
pisar napisał/a:
Myślę, że mogę podziałać bo jakość tych ostatnich była rewelacja. Podpytam czy nadal są.

Projekt do żabola już był rzucony - żaba w wykonaniu Zinajdy (nie mogę na szybko znaleźć, może ktoś podklei foto).


Podpytaj Piotrek to wtedy odezwęsię na PW :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:


To był ten rysunek (po kliknięciu otworzy się w pełnych wymiarach). Oczywiście, chętnie udzielam niniejszym PT Kumotrom wszelkich uprawnień do jego wykorzystania dla potrzeb koszulki CW.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2015-05-10, 18:35, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
A może ta żaba z zegarka fajnie by wyglądała.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tak nieśmiało zapytam- a może coś innego niż zwykły T-shirt :?: Głośno myślę- może polo z niewielkim haftowanym logiem (żabą? ), albo cos z długim rękawem ;) :?:

:
Machu, majtasy proponuje :p

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Skarpety :złośliwiec:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.