Kto pomoże w zakupie w zagranicznym sklepie?
Odpowiedz do tematu

:
własnie pamiętałem, że ten temat był bo go kiedyś czytałem tylko nie mogłem go znaleźć... dzięki wielkie

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
: Macie kogoś w Rumunii??
Macie kogoś w Rumunii??

Znalazłem na tamtejszym portalu Atlantika, ale nie chcą wysłać za granicę. Dlatego szukam kogoś kto pomógłby mi go tam kupić.

Ostatnio zmieniony przez xylog 2012-03-31, 17:03, w całości zmieniany 1 raz
Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Jakos na tamtym portalu zakupow jeszcze nie robilem :D

:
krotkie pytanie: kupuje zegarek na creationwatches - jaka wysylke wybrac? Fedex czy Registered mail? obie sa free, ale kumotrzy straszyli, ze Fedex=clo. Wiec jak?

beceen | ***** ***
:
Zawsze brałem registrered :wink:

:
i ile czekales?

beceen | ***** ***
:
ok. 2 tygodnie

:
Jako ze jestem niedoswiadczony w zakupach zagramanicznych pomoze ktos z zakupem na MWH? Jakies wskazowki co do zakupu na tej stronie, czy po prostu zakupic zaplacic i czekac?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
Jako ze jestem niedoswiadczony w zakupach zagramanicznych pomoze ktos z zakupem na MWH? Jakies wskazowki co do zakupu na tej stronie, czy po prostu zakupic zaplacic i czekac?

Ja kilka dni temu coś kliknąłem. Zwyczajnie: do koszyka, checkout, pay with paypal. Żadna filozofia. Szukałem jeszcze po sieci jakichś kuponów zniżkowych, bezskutecznie.

Gorzej jak sobie wcześniej poczytać przygody kumotra, zdaje się, Maćka (acz piszę z pamięci, może to nie on), co to się kilka razy na nich przejechał. To że chłopcy mają coś na stronie wcale nie oznacza, że mają też na składzie. A kontakt z nimi zerowy niestety... Zobaczymy jak przyjdzie, jeśli przyjdzie, wtedy się wypowiem czy się wywiązali czy wykpili.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
MWH mnie zrazili abosultnym brakiem kontaktu.
polecam raczej creationa i clickawatcha

beceen | ***** ***
:
Borewicz, taaaaaa pamietam te historie, nie wiedzialem ze to MWH, ale ostatnio nawet pisal ze w koncu cos dostal

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Blaz
[Usunięty]
:
Kliknąłem zegarek na mwh, zapłaciłem i... czekałem na jakieś potwierdzenie, że wysłali. Czekałem tak tydzień i żadnej wzmianki. Dokładnie po tygodniu zegarek przyniósł mi listonosz. :mrgreen:

:
beceen, creationa przepatrzylem oferte cala i nie ma nic czego aktualnie szukam

[ Dodano: 2012-05-10, 14:06 ]
beceen, podasz śnurek do tego drugiego? Z gory dziex

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ja z MWH też problemów nie miałem, zegarek doszedł w tydzień

:
Michał G., http://www.click-a-watch.com
sprzedaja tez przez ebaya

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.