Koncepcja Forumowca 2014
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Volturi napisał/a:
emocje opadły


Musimy małą guffnobużę skręcić, bo nudno tu.
Wszyscy tylko sobie cukrują.

:
Fajnie byłoby jakby sekunda była pokryta taką niebieską lumą. Ciekawe czy to technologicznie możliwe

:
Santino napisał/a:
Musimy małą guffnobużę skręcić, bo nudno tu.
Wszyscy tylko sobie cukrują.

jak chcesz to mogę wyartykułować kogo uważam za goopka cool
i się rozkreci impra

;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Niebieski tutaj pasuje jak pięść do nosa facepalm

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Fakt pomarańcz jest poprawny tu kolorystycznie i poukładany, przy tym zrobił się aż
mdły i blady. Koperta będzie robić tu za pierwsze wrażenie wzrokowe a później poukładana
tarcza bez emocji.
Tarcza ma mieć moc w sobie i coś co wzrok pociągnie a tak zostanie na miłych słowach że ładna koperta i dobrany pasek :D

Ostatnio zmieniony przez Volturi 2014-12-17, 15:07, w całości zmieniany 2 razy
Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
Volturi napisał/a:
Fakt pomarańcz jest poprawny tu kolorystycznie i poukładany, przy tym zrobił się aż
mdły i blady. Koperta będzie robić tu za pierwsze wrażenie wzrokowe a później poukładana
tarcza bez emocji.
Tarcza ma mieć moc w sobie i coś co wzrok pociągnie a tak zostanie na miłych słowach że ładna koperta i dobrany pasek :D


plus milion!

brakowało mi właśnie słowa mdły.
Pasuje ten pomarańcz, ale co z tego...
Trzeba ogłosić poszukiwania.

EDIT
co prawda zgadzam się z Sylwkiem, że kolorystycznie najlepiej by było jakby sekunda była "złota" jak reszta - ale to, że pasuje kolor nie oznacza, że nie może być lepiej. Bo tak, to by było tylko ok.
Trzeba cholera znaleźć ten kolor :mad:

EDIT 2
może turkus?
hmmm

coś jak tych butach dla dzieciaków

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2014-12-17, 15:16, w całości zmieniany 3 razy
Skate or die!
:
A moze jaskrawo-fioletowy kolor na sekundowke?



IMHO pasuje i do zlotego i do zielonego hmmm

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
też o tym pomyślałem jak te buty zobaczyłem... ale to raczej z tych fioletów niż róży.

Skate or die!
:
Panowie, tarczę będą robić nakładane, dość wysokie, złote indeksy.
I złote wskazówki.

W wersji Maxia - szczotkowane, a w Damiana polerowane.
To za mało?


Jak sobie to wyobrażam, to określenie "mdły" jest ostatnim, jakie mi przychodzi do głowy.

:
Ale żeśta naszpamowali od wczoraj :shock:
Jeszcze wszystkiego nie doczytałem, do kolorów bezela dorłem dopiero, no i co jak co, ale ceramiczny bezel (wkładkę znaczy), w kolorze tarczy to chińskie rączki umio zrobić i to niedrogo


cool

i ide dalej czytać :facepalm:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Moi drodzy kameraden, tak sobie patrzę i widzę że wielu z was nie potrafi sobie poprawnie zwizualizować tego co widzi na obrazkach. I mówiąc szczerze to wam się myli kur...stwo z konsternacją. Z jednej strony patrzycie na piękny przestrzenny render zrobiony przez Damiana czy Erolka, render który oddaje wszystkie "samczki" danego projektu a z drugiej macie "płaski" wcale nie gorszy a może i nawet lepszy projekt Maxia, projekt który nie wzbudza już takiego zachwytu bo jest tylko poprawny....nie wzbudza i jest poprawny bo nie jest zrobiony w 3D i gdyby był zrobiony w tej samej technice co pozostałe (Erolka i Damiana) to wielu z was zmieniło by zdanie.

Dlatego proszę o odrobinę wysiłku i postrzeganie projektów w tym samym wymiarze, pamiętajcie że renderki w zderzeniu z rzeczywistością nie są już takie piękne.

Edyta

goTomek o ceramicznym bezelu pisałem wcześniej....ale masz sporo racji , sam bezel ceramiczny można zrobić niedrogo pod warunkiem że produkuje się go w ilościach od 1000 w górę, a my rozmawiamy o zdecydowanie mniejszej ilości.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2014-12-17, 15:26, w całości zmieniany 1 raz
:
goTomek, ale w jakim nakładzie?
:D

:
Sylwek, ale mnie się Maxiowy podoba na równi z Damianowym... tylko kolor sekundnika mi w obu nie pasuje.
Jak nie znajdziemy takiego, żeby wszystkim szczęki opadły to wolę standardowy "złoty"
Z mojej strony nie ma tu słowa o tym, który projekt lepszy.

Spamuję sobie o kolorach zwyczajnie...

Skate or die!
:
Piotrusiu, kochany ja nie do Ciebie tylko tak ogólnie o dyskusji w temacie.

I nie wiem czy do głosowania nie poprosimy autorów o wykonie rysunków w rzucie z góry, wtedy wszyscy będą mieli równe szanse.

Rysunek w rzucie ma to do siebie że oddaje rzeczywiste proporcje i wygląd zegarka.

:
Myślałem o tym wczoraj, i nawet chciałem Maxia prosić, żeby zrobił taki render, żeby sprawiedliwie było...
Ale to kupa roboty jest i nie miałem sumienia... poza tym ja chyba już umiem porównać nawet tak więc mi to rura...

Skate or die!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.