Nowe nabytki 2024
Odpowiedz do tematu

:
bandi napisał/a:
Cabi, jak to koperta na resorach :shock: hmmm

Ogólnie nie mój styl - za dużo wszystkiego :D ale niech się nosi pifko


dzięki!

a tu wytłumaczenie:
https://www.youtube.com/watch?v=pAAVOUtg_CY

:
No fajny, i ten montaż kajdana świetny pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Cabi, pogratulować:)
Świetnie wygląda pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Formex ma ciekawy patenty w tych nowszych modelach.

Niech sie nosi :))

:
Cabi - Uuuuu :!: Panie :shock: :shock: pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Cabi napisał/a:
Formex Essence 39 - COSC, genialne patenty otwierania i mikroregulacji zapięcia, koperta na resorach :))
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mega, bardzo mi się podoba. Wal się. :foch: ;)

:
Cabi,

Fajny! Tzn nie mój styl ale to ciekawe zegarki. Będziesz w Niemcowni jakoś - byśmy się na piwko umówili i macanki zegarków ;) pifko

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Czołem Kumotrzy, dawno mnie tu nie było, więc wrzucę zbiorczo - nowe nabytki z 2024 (te które zdążyły dojść, bo jeszcze kilka "leci" z Kraju Środka), jak widzicie, mam fazę na zintegrowaną bransoletę. Mam kilka recenzji na naszej grupie na FB, więc w najbliższych dniach wrzucę je tutaj do odpowiedniego działu. Chwała CW! :))










YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Czołem Kumotrzy, dawno mnie tu nie było, więc wrzucę zbiorczo - nowe nabytki z 2024 (te które zdążyły dojść, bo jeszcze kilka "leci" z Kraju Środka), jak widzicie, mam fazę na zintegrowaną bransoletę. Mam kilka recenzji na naszej grupie na FB, więc w najbliższych dniach wrzucę je tutaj do odpowiedniego działu. Chwała CW! :))

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


O kuwa. :)) :)) :)) :)) Dobrze Cię widzieć. ;)

:
Oooo czołem pifko . Ty wiesz, że jak do Ciebie oststnio napisałem emila, że mnie zwolnili z roboty, to mnie akurat zwolnili z drugiej roboty? Aż się potem bałem, żebym jeszcze nie oślepł na dodatek :D Teraz jestem bezpieczny, bo nie pracuję, tylko kupuję zegarki :D Pogadamy w tygodniu? ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
O witamy, witamy pifko
Jak z wykonaniem tego Cartiera :) , Specht&Sonhe.

:
zegarki pełne inspiracji :złośliwiec:

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Iks napisał/a:
(...) nie pracuję, tylko kupuję zegarki :D (...)


Tak trzeba żyć :D

Kolekcja robi wrażenie ;)

:
Szymon napisał/a:
Cabi,

Fajny! Tzn nie mój styl ale to ciekawe zegarki. Będziesz w Niemcowni jakoś - byśmy się na piwko umówili i macanki zegarków ;) pifko


Będę w sumie jutro, ale tylko na jeden dzień i się nie wyrobię. Ale następnym razem dam znać.
Czyli pewnie niedługo.

:
Cabi,

Na jutro to ja bym nie dał rady też, bo mam w tym tygodniu przeglad projektu z klientem i mam takie urwanie łba, że nie będe wiedział jak się nazywam. ;)

Przy każdej okazji informuj ;) pifko

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.