G.Gerlach PZL P.24
Odpowiedz do tematu

:


Tutaj się kilka kresek "rozjechało" - co trzeba poprawić. I do tego chyba dojdzie koncepcja Zinajdy ze śmigłem w ruchu ;-)
Ale sama kopertka wygląda tez fajnie.

:
Ten chyba wyszedł najlepiej z zaprezentowanego zestawu. Co prawda większy sentyment mam do Erwudziaka, niż P.24 ale się zobaczy.

Pozdrawiam
Eryk

:
Fajnie, fajnie :) Ja mam tylko jedno pytanko - bo być może to celowy zamysł - chodzi o sekwencję napisów na dekielkach ;)

RWD
Gerlach - Model - Rotorsytem - WR

PZL

Model - Gerlach - Rotorsystem - WR

W pozostałych nie sprawdzałem, ale może fajnie by było to ujednolicić ? - chociaż w sumie się strasznie czepiam :)) :oops: ;)

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-01-09, 22:48, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A ja znów o to Made in Poland, nie sądzicie że wyżej/bliżej krawędzi będzie lepiej?

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
A ja znów o to Made in Poland, nie sądzicie że wyżej/bliżej krawędzi będzie lepiej?


+ 100

:
Z_bych napisał/a:
nick555 napisał/a:
A ja znów o to Made in Poland, nie sądzicie że wyżej/bliżej krawędzi będzie lepiej?


+ 100


dokładnie albo w ogóle out z dekielka :) i logo PZL przesunąć na środek :?:

:
Dekiel do P.24 po korekcie, dodałem zawirowania powietrza od niewidocznego śmigła, poprawiłem kształt owiewek kół i zmodernizowałem nieco napisy przesuwając jednocześnie logo PZL.


:
Mnie się podoba w tym układzie :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
no i fajnie pifko lepiej niż w RWD

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ooo to mi sie podoba! pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Lepiej! Zamieniłbym Stainless steel 316L z sapphire crystal, bo to drugie krótsze i lepiej by się "w ogonie" mieściło. Zawsze to cztery miejsca.

FORZA Robert!
RK WRT
:
ja bym dal "made in poland" nad logo PZL - tak by bylo patriotycznie ;)

beceen | ***** ***
:
Pokombinuję

:
Wysłany: 2013-01-02, 19:03
Cytat:
Svedos napisał/a:
To jest samolot w locie...i śmigła nie budziet, ale w grawerze na deklu bada drobne poprawki bo lekko nie zgadzają się niektóre kreski z projektem.

Cytat:
Monter napisał/a:
Może dorzucic kilka kresek- zawirowania powietrza.
Bo faktycznie bez tych śmigieł jakos nie tak :/




Svedos napisał/a:
Dekiel do P.24 po korekcie, dodałem zawirowania powietrza od niewidocznego śmigła, poprawiłem kształt owiewek kół i zmodernizowałem nieco napisy przesuwając jednocześnie logo PZL.

[url=http://img213.images...kta.jpg]Obrazek[/URL]


Noo i to jest słuszna poprawka :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
To nie zawirowania powietrza ale obwód koła zataczanego przez końcówki łopat rejestrowany przez nasz mózg. Patrząc na obracające się śmigło widzimy "drżące" łopaty tworzące, mniej lub bardziej przezroczyste, koło z odcinającą się od tła krawędzią.
Niezłym magikiem trzeba by być aby dostrzec zawirowania powietrza ;) .

A dekiel coraz fajniejszy się staje ;) . Tak trzymać.

Antisocial and faceless...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.