Forumowiec CW 2012 - Prezentacja
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Blaz
[Usunięty]
:
Od teraz posty z rezerwacją numerków będę wycinał. Chyba już niektórzy za dużo się naczytali. :evil:

Tylko jeden numer jest zastrzeżony. 1 dla Maxia. Reszta niech na razie spada na drzewo, a następnym razem powiem ostrzej. :twisted:

:
Nie rozmawiajmy o numerach. Ale jak będzie ponad 70, to chcę 77 ;)

:
kadarius napisał/a:
a jaka okazja do spamowania!!!

A to nie o to chodziło w tym temacie???

Przecież chyba wszyscy już wiedzą wszystko o beczce.

Zostaje poczekać na zamknięcie listy chętnych, wpłacamy zaliczkę i czekamy na realizację. :-)

To trzeba sobie jakoś to czekanie umilić :-)

:
tysz prawda :mrgreen:

:
jak by to powiedzieć, projekt super i mnie się podobuje, ALE czy te wskazówki to nie mogłyby z czubami zostać - po co je obcinać, co?

:
Numery bym przyznawał wg kolejności/szybkości wpłat zaliczki..nie było by maruderów :mrgreen:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
ot kanclerska głowa :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Monter napisał/a:
Numery bym przyznawał wg kolejności/szybkości wpłat zaliczki..nie było by maruderów :mrgreen:


Ja optuję za kolejnością według ilości postów. :cool: :lol:

:
A mnie wszystko jedno jaka będzie metoda. Bylebym miał numer, który mam mieć :D :D :D :D :D

:
też jestem za tym, ale co z czubami?

Redskull
[Usunięty]
:
No to forumowa brac stanęła na wysokości zadania :D Heheh liczyliście na 50 szt, jest 75 osób chętnych! Podejrzewam, że do 85 spox dobije...ładne zamówionko!

:
Blaz napisał/a:
według ilości postów


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:
skoro mój głos jest na puszczy, to się normalnie akceptuję z taką demokracją, i tyle.

:
Cytat:
według ilości postów

W sumie może być ;-)

:
Santino napisał/a:
W sumie może być

Następny cfany gapa :razz:

Demokracja......

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.