Luźne rozważania nt podforumowego odważniczka
Odpowiedz do tematu

Szymon
[Usunięty]
:
Woytec napisał/a:
Kloc Kastrata?

Całe szczęście, że nie bedzie plakatów promocyjnych :D

:
Zaraz dojdziecie do Farinelli :złośliwiec:

:
Kloc Kastrata- obowiązkowo brązowa tarcza :)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, pifko
Przy tak spójnym koncepcie wziąłbym brązowego :))

:
Chyba rzeczywiście ilustracja do usunięcia, co niniejszym czynię.

A poważnie, to bardzo podoba mi się ODWAŻNIK, CETNAR i ironiczna DAMKA (oczywiście obok QUARTERPOUNDER-a, którego będę bronić jak Irlandii). A może ze staropolskiego języka warsztatowego: GWICHT (czyli ODWAŻNIK bez znaku diakrytycznego).

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-01-19, 15:22, w całości zmieniany 4 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
zinajda :facepalm:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Zinajda, mocne jak kał basa czy mocz tenora

:
Zadałem sobie trud wypisania wszystkich propozycji nazw, które tu się pojawiły. Oto one (w porządku alfabetycznym):
4D HD, 4D HEAVY DIVER, BABONOWY, BALAST, BEŁKOT, BIG MAC, BULGOT, CEGŁA, CENTENARIUM, CENTNAR, CETNAR, CROWBAR, ĆWIERĆFUNCIAK, DAMKA, FORFITER, GAR, GARKOWIENKO, GRUBY, GWICHT, HALFPOUNDER, HANTEL, HANTLA, JELLYEISH, KAFAR,KASTRAT, KESON, KILO, KLOC, KLOCUŚ, KOLOS, KOMBAJN BIZON, KOT SYLWESTER, KOTWICA, KOWADŁO, KRAB, MASA, MEDUZA, MŁOT, ODWAŻNIK, PAKER, PODWAŻNIK, PRO-DIG, PRO-PAN,,PRODIŻ, PUDZIAN, QUARTERPOUNDER, QUATRA DIMENSIO, ROYAL, RUBY, RUDY, RUDY 102, S.C.H.A.B, SCHAB, SAMSON, SIERP, SIŁA, SZTANGA. URSUS, WEIGHT, WEIGHT & POWER, WHOOPER, ZZ-O.
Wiem, że niektóre są żartem, "nie do realizacji", ale czy to powód, aby je usuwać z listy?

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-01-20, 14:05, w całości zmieniany 3 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda napisał/a:
Wiem, że niektóre są żartem, "nie do realizacji", ale czy to powód, aby je usuwać z listy?


TAK! :złośliwiec:

beceen | ***** ***
:
ODWAŻNIK


Jak pisałem wczesniej , przynajmniej na temat .

:
beceen napisał/a:
Zinajda napisał/a:
Wiem, że niektóre są żartem, "nie do realizacji", ale czy to powód, aby je usuwać z listy?


TAK! :złośliwiec:

Taka skrócona lista nie byłaby już bezstronna, jako poddana selekcji. Nie mam, bo i jak, nic przeciwko temu, żebyś zrobił taką "listę beceena".
Moimi wyborami są np. GWICHT, ODWAŻNIK, HALFPOUNCER,RUDY 102, URSUS, a także nie będący jeszcze na liście TKS (tankietka z 1939 roku).

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-01-20, 19:25, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda, Ten TKS to jest niezła myśli :)) Że niby czołg, ale jakis takie mikry trochę :P

:
Machu napisał/a:
Zinajda, Ten TKS to jest niezła myśli :)) Że niby czołg, ale jakis takie mikry trochę :P


O to chodziło.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Może zachować tradycyjną nomenklaturę odzwierzęcą dla forumowców (FOKA, ŻUBR) i dać nazwę KASZALOT - taka typowa dla nurka :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.