wlasny nadruk na tarczy, AR we wlasnym zakresie
Odpowiedz do tematu

: wlasny nadruk na tarczy, AR we wlasnym zakresie
Ma ktos moze namiar na firme ktora podjelaby sie zrobienia nadruku na tarczach jakas technika gwarantujaca trwalosc? Najlepiej na roznych podlozach - np. lakierze, surowym metalu itp itd. Projekt robie w wektorze co do mm - firma wrzuca do tajemniczej machiny i mam to na tarczy z perfekt nadrukiem. Ktos z Was zlecal taka robote?

Druga sprawa - ktos probowal zlecac powleczenie zwyklych szkiel zegarkowych powlokami AR stosowanymi w salonach optycznych???

Pozdr
strix

Blaz
[Usunięty]
:
Każda firma poligraficzna Ci to zrobi. :wink:

: Re: wlasny nadruk na tarczy, AR we wlasnym zakresie
strix napisał/a:
firma wrzuca do tajemniczej machiny i mam to na tarczy z perfekt nadrukiem.


Ale perfecty już istnieją na rynku :P
Będziesz podrabiał perfecty? :mrgreen: :shock:

: Re: wlasny nadruk na tarczy, AR we wlasnym zakresie
wahin napisał/a:

Ale perfecty już istnieją na rynku :P
Będziesz podrabiał perfecty? :mrgreen: :shock:


Glodnemu cwiarteczka na mysli jak to mawiaja panowie z grupy trzymajacej wladze pod monopolowym nieopodal mnie :wink:

Przymierzam sie do poskladania sobie tego i owego jak juz zbiore podstawowe narzedzia i chcialbym sie z tarczami pobawic. Jednak z tego co juz wiem, zeby to bylo ladne i dokladne potrzeba specjalnych, precyzyjnych matryc inaczej bedzie to wygladalo jak 10ta podroba, poddroby Rolexa z tureckiego bazarku :wink: Koszty ponoc nieakceptowalne.

Pzdr
strix

Ostatnio zmieniony przez strix 2010-10-13, 12:31, w całości zmieniany 1 raz
:
zostaje drukarka i zabawa w domu

:
Ewentualnie chińskie piórko do kaligrafii :P

:
Każda firma, która pracuje tampodrukiem - tylko pamiętaj, ze najwięcej kosztują matryce - liczba kopii to już potem grosze.

:
Też mi to chodzi po głowie.
Dzwoniłem tytaj: http://www.renowacjecyferblatow.pl/
Koszt zrobienia tarczy wg. własnego projektu, to ok. 200-250 zł, zależnie od stopnia komplikacji, ilości kolorów, etc.

:
Sly napisał/a:
Też mi to chodzi po głowie.
Dzwoniłem tytaj: http://www.renowacjecyferblatow.pl/
Koszt zrobienia tarczy wg. własnego projektu, to ok. 200-250 zł, zależnie od stopnia komplikacji, ilości kolorów, etc.


I TO JEST TROOOP - zaczalem juz kombinowac z termosublimacja i trawieniem metali, ale jak za 250 zeta mozna by zrobic cos profi z kolorami, wypuklymi indeksami... to szkoda walki. Dzieki za namiar, jakbys cos jeszcze znalazl ciekawego w temacie skrobnij tutaj :smile:

Pozdrawiam
strix

:
Sure,
z wypukłymi indeksami, to chyba nie będzie tak prosto...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.