Naprawdę głupia sprawa
Odpowiedz do tematu

: Naprawdę głupia sprawa
Panowie czy toto można dostać gdzieś poza ebayem/sklepami majfrendów?? Ewentualnie czy takie coś się nada?
LINK

Jeśli nie, może ktoś ma zbędną piłkę i poratuje :???: Próbowałem odkręcić ten dekiel już wszystkim co znalazłem w domu a co w fakturze chociaż przypomina gumę i nie idzie cholera :sad: :evil: , suwmiarka też się ślizga :roll: w desperacji chciałem kupić na ebayu ale czekać 2 tygodnie na piłeczkę z hongkongu za głupie 2 dychy to jakaś paneroja jest....
Pomożcie...

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Na Kizi ktoś pisał, że to jest dobre:
http://allegro.pl/odboj-o...1399423631.html
http://allegro.pl/odboj-o...1390757383.html

Woytec60
[Usunięty]
:
Miałem to samo, trzej zegarmistrze nie dali rady bo bali się porysować.
Odkręciłem sam, jednak suwmiarką ale nie siłowo.
Spróbuj po dopasowaniu suwmiarki do wgłębień kręcić bardzo lekko w jedną i w drugą i delikatnie zwiększaj siłę kręcenia starając się jednocześnie nie przyciskać suwmiarki do dekla zbyt mocno. Jeśli drgnie to odkręcaj małymi kroczkami.
Też chciałem kupować piłkę ale usiadłem w spokoju i dałem radę w powyższy sposób.

:
Beef ma racje - jak nie chceta zanabyć super profi przyrząda :P - to wam zostaje gumowy, za przeproszeniem, odbój :P Działa. Serio :lol: ...

:
ALAMO napisał/a:
Beef ma racje - jak nie chceta zanabyć super profi przyrząda - to wam zostaje gumowy, za przeproszeniem, odbój Działa. Serio ...

I dostępny w wielu kolorach i rozmiarach :twisted:

:
@Woytec
Ni da rydy suwmiarką :evil: , generalnie wszystko nią odkręcam i nawet bez uszczerbku na zdrowiu zegarków, ale w marynach nie ma o co zachaczyć, pasowałoby miarkę położyć płasko, ale wtedy przeszkadzają uszy :shock: i je to jestem nerwowy generalnie, ale mój ojciec spokoju oaza nie dał rady, więc bupa dlada
@ALAMO
Ja właśnie bardzo chcę nabyć super profi przyrząd (kolorek mi się podoba :mrgreen: ) tylko trochę dziwne mi się wydaje sprowadzanie gumowej piłeczki z hongkongu :shock: :mrgreen: Kupię narazie ten odbój, a piłeczkę i tak zamówię :wink:

Dzięki chłopaki za pomoc a szczególnie bEEfu za linka :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
pomagacza mu daj

edyta: im ;-)

:
Sprowadzałem piłkę z HK.
I wcale mi nie było głupio :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Tak sobie pomyślałem właśnie, że jak do tej piłeczki wezmę zegarek jakiś to już będzie mniej głupio :twisted: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
I to jest postawa godna komsomołca :!:
Taką postawę tutaj matka partia popiera, rekomenduję towarzysza do orderu z kartofla ;-)

:
Dziękuję kumotrze Alamo, ku chwale Polskiej Zjednoczonej Partii Zegarków Chińskich! :mrgreen: otrzymane odznaczenie zdopinguje mnie do wykonania 300% normy i szybszej realizacji planu wishlisty! Trzeba mocno i zdecydowanie powiedzieć NIE! Szwajcarskim łże-elitom i imperialistycznym sługusom kuszącym słis kłalitą :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.