Tao
Odpowiedz do tematu

: Tao
Mój nowy Tao szkieletowiec będzie modyfikowany, tak więc trzeba będzie go otworzyć - teraz pytanie, jat to zrobić - dekiel jest wciskany, czy zakręcany :?: Niby są 2 wgłębienia w deklu, jakby pod klucz, ale czy to czasem nie jest atrapa :?: Nie chcę nic robić na siłę, żeby nie uszkodzić koperty.


СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Jeśli jest wciskany , to z boku na łączeniu dekla i koperty powinno być gdzieś lekkie "wcięcie" na nożyk do kopert, ale jak na mój gust to ona jest zakręcana.

:
no właśnie nie ma wcięcia, wgłębienia sugerują zakręcany dekiel, ale wyglądają tak jakoś tandetnie i dlatego zastanawiam się czy to nie atrapa. Jutro będę próbował go otworzyć, zacznę od odkręcania :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
a wygląda to jak "zabite" nity". Byłoby raz a dobrze, nikt by się nie czepiał rozkręcania :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
a to nie jest tak jak w alarmach przeciwpożarowych .. w razie pożaru zbić szybkę ;)

Karol to na pewno się odkręca ten dekiel .

:
Jeszcze dzisiaj, albo chwilę po północy :wink: rozpoczynam zabawę z doktora - pacjent to oczywiście Tao :cool:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
To se, Pane Dohtoru, wyposażite w grubo gume ...

:
Karol Kłósek napisał/a:
Jeszcze dzisiaj, albo chwilę po północy :wink: rozpoczynam zabawę z doktora - pacjent to oczywiście Tao :cool:

Szpam first, potem przyjemności .. :wink: :mrgreen:

:
Karol, dawaj fotoreportarz.
Już północ.

:
Karol, Karol, Karol..... :mrgreen:

:
Całą noc rozkręcał to teraz śpi :)

:
Rudolf napisał/a:
Całą noc rozkręcał to teraz śpi :)

Wspominał coś o zabawie w doktora .. :mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
Rudolf napisał/a:
Całą noc rozkręcał to teraz śpi :)

Wspominał coś o zabawie w doktora .. :mrgreen:


Taki zboczuś :mrgreen:

:
Pozabawiał się z rozebranym... :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.