Sława 3056 - jak zwolnić wałek ?
Odpowiedz do tematu

: Sława 3056 - jak zwolnić wałek ?
Panowie, wytłumaczcie w sposób niezbyt obraźliwy dla mojej inteligencji : jak wyjąć wałek w kwarcowo-mechanicznej Sławie 3056 :?: Tam nie ma żadnego pinu, ani śrubki ...

:
dajno jakąś fotę bo chyba nie mam takiej sławy

:
Właśnie cykałem :


:
a od drugiej strony tak żeby lepiej było widać da radę?

:
Musiałem naładować aku :



Kuźwa, 3 aparaty w domu, a jak coś - to wszystkie rzłądowane :!: Piekło i szatani :!:

:
przesuwasz w bok (na ostatnim zdjęciu w prawo) tę "blaszkę" trzymającą wałek tak aby dziurka (ta malutka ) była nad wałkiem i już.
I najpierw zetrzyj "smołę" przy pomocy papieru toaletowego bo jak ubrudzisz tarczę to już nie doczyścisz.

Ostatnio zmieniony przez misinek 2011-01-29, 20:36, w całości zmieniany 1 raz
:
eee... a gdybyś zdjął (jeśli to możliwe) płytkę drukowaną to może coś się objawi - jakieś śrubki widać na niej?

:
Misinek - próbuję, i za ciula mi nie wychodzi ...
No nic, może nie mam dnia, ostatnio wachnik w 2415 ściągałem na 2 raty, z Andre na słuchawce ;-) ...

Ritter
[Usunięty]
:
A może by tak najpierw poluzować tę śrubkę koło blokady wałka?
Co do usunięcia smoły to proponuję zapałki zaostrzone na kształt
łopatki.

:
Resztki tej "genialnej uszczelki" dobrze schodzą w rozpuszczalniku uniwersalnym do akrylu, dlatego muszę werk wyjąć ;-) Spróbuję z tą śrubką ...

:
tak wygląda jak przesuniesz blokade w pozycję "otwarte" :-)

:
Już to zrobiłem, wyjąłem wałek.
No i znów stop proces - żeby wyjąć werk to trzeba ... :shock: :?:

:
...odkleić to czarne gów...o :oops:

:
Guano nie odkleję, bo się całkiem już rozpuściło. Nie ma tam żadnych niespodzianek ? Podważać i wyciągać :?:

:
Tak, tylko wyczysć co się da bo jak sie to dostanie na tarczę to niczym nie doczyścisz bo to samo co rozpuszcza "to czarne g..." to rozpuszcza i tarczę (a raczej to co na niej jest)

Ostatnio zmieniony przez misinek 2011-01-30, 17:20, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.