Longines "Longines".
Odpowiedz do tematu

: Longines "Longines".
Taki Longinesik "no name" tzn. bez dodatkowej nazwy modelu (typu Flagship czy Conquest) - zapewne entry-level z tamtych czasow. Po wstepnym czyszczeniu. Ciekawe, ze wskazowki maja odcien zlota o ton ciemniejszy od indeksow - ale chyba sa oryginalne:






Kupiony dla werku - 30L (z subsekunda). Prawdziwy klasyk i pieknosc rownoczesnie, no i bez tej ohydnej blaszki dociskajacej, jak w werku 30LS (z centralna sekunda):



:
Pięęęękny werk :shock:
Graty Zbyszek - jak zawsze z klasą model ;-)

A wskazówki wyglądają na pociemniałe - są zapewne z innego materiału niż indeksy. Zobacz że kawałek godzinowej który jest zasłonięty często - wydaje się być jaśniejszy.

:
Werk bardzo piękny ! gratki

:
Alez ten mechanizm ładny!!! Nie dziwię sie, że ci się tak spodobał :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Dla werku kupił :twisted: , śliczny zegareczek :smile:

:
Miałem w rękach Longinesa z takim werkiem, piękna maszyna, ale tarcza i wskazówki były w stanie tragicznym :cry:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Smoczysko, musisz się nauczyć relatywizować,jak zbyszke : wmów sam sobie, że kupujesz dla mechanizmu :lol: ...

:
Jeje, świetny ten zegarek!!!

:
ALAMO napisał/a:
Smoczysko, musisz się nauczyć relatywizować,jak zbyszke : wmów sam sobie, że kupujesz dla mechanizmu :lol: ...


Kupiłbym ten zegarek, ale jeden gość mnie wyprzedził :evil: , tak miałem okazję tylko go pooglądać, a cena była bardzo atrakcyjna

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
ALAMO napisał/a:
Smoczysko, musisz się nauczyć relatywizować,jak zbyszke : wmów sam sobie, że kupujesz dla mechanizmu :lol: ...


:lol: :lol: :lol:
+1

:
piękne entry-level kiedyś robiono :smile:
kurde, nie odmówiłbym takiego. Zbyszke, po ile, że tak niedyskretnie zapytam?

:
Niedrogo, kupilem za cos kolo 700 zl.

:
ło kurde, to nieźle. Piękny jest, esencja elegancji

:
Piekny elegant! Stary dobry longin :smile:

:
Ehh Zbyszke, zazdrość bierze :mrgreen:

Gratulacje

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.