Super luminova w Maryśce
Odpowiedz do tematu

: Super luminova w Maryśce
Czy któryś z kolegów mógłby sprawić by moja Maryśka dłużej i jasniej świeciła.... :???: tak bardzo ją lubię ale dziewczyna gaśnie mi w oczach.... proszę dobre i zdolne dusze o pomoc a nie pozostanę ....niewdzięczny :mrgreen:

Kuba
:
A pytałeś Kubamy ?

:
quub, ja będę wkrótce zmieniał - znaczy poproszę mojego majstra, żeby mi to zrobił.
Odezwij się do mnie w przyszłym tygodniu - to Ci powiem, czy i za ile mi to zrobił. (mam już kupioną lumę swoją)

:
Dzięki, będę się przypominał :smile:
Najgorsze, że Mańka wczoraj w ogóle odmówiła współpracy ....

Kuba
:
quub, to sie nadaje do nie jest ok. :???:

:
quub napisał/a:
Dzięki, będę się przypominał :smile:
Najgorsze, że Mańka wczoraj w ogóle odmówiła współpracy ....


Czy uzasadniła to jakoś :?:

:
Tak, powiedziała :


:
Za brak dobrej luminy to można z focha... :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Nie używaj imienia mego nadaremno :cool:

Foch und Ch.
:
To się opatentuj :lol: :twisted: :mrgreen: :lol: :lol:

:
:mrgreen: :mrgreen: mimo wszystko potraficie człowiekowi humor poprawić :lol:
Mańka nadal z fochem ale skoro mówicie, że jej luminova pomoże to zrobię wszystko by ja dostała :???:
dajcie znać gdzie w Łodzi pójść z Manią do lekarza... oby to tylko smarowanie było.... :sad:

Kuba
:
Warto przeczytać te dwa wątki

http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=2951
http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=3933

Operację można i zaleca się przeprowadzić samodzielnie. Na zegarmistrzów czy zakłady bym nie liczył, bo w zasadzie zajmują się tym tylko renowatorzy tarcz - jak Głowaccy - a to już kosztuje.

Foch und Ch.
:
kubama wiesz samodzielna operacja nie wchodzi w grę. Nie mam doświadczenia, odpowiednich narzędzi i obawiam się, że umiejętności również brak. Dlatego zwróciłem się do Was z prośbą o pomoc. Ale rozumiem, że pewnie takich zapytań macie wiele, (z resztą oglądając Wasze prace wcale się nie dziwie) i nie każdemu możecie pomóc :cry:

Kuba
:
quub, Jak Ci sią bardzo nie spieszy, to poczekaj jescze chwilę.
Zobaczymy, jak mi mój majster zrobi.

:
Jasne poczekam, dzięki. :wink:
człowiek całe życie na coś czeka.... ja po kilku mniej lub bardziej udanych zakupach w sieci czuję, że jestem co raz lepszy w czekaniu :cool: :wink:

Ostatnio zmieniony przez quub 2011-04-13, 12:49, w całości zmieniany 1 raz
Kuba
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.