PDV w Marinach
Odpowiedz do tematu

: PDV w Marinach
Kumotry,

może się ktoś wypowiedzieć na temat jakości / trwałości powłok PDV w Marinach?

Jeśli to ma jakieś znaczenie myślę o takim zegarku od Jacksona

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Mam kopertę mini fiddy pvd od Jacksona. Powłoka jest w miarę, ale w niektórych miejscach mieni się tak jakby kolorami tęczy.
Jeszcze jej nie używałem i już nie będę, więc nie powiem nic o trwałości.

:
Santino napisał/a:
mieni się tak jakby kolorami tęczy


To rozstrzyga sprawę :neutral:

dzięki

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
ja mam dwie, od getata i nie mogę złego słowa powiedzieć... tyle że nie noszę często.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Nick - na Getacie psy wieszają że przesyłki miesiącami dochodzą, jak to było u Ciebie :?:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
ja mam 3 z pvd, ale kurde nie wiem skąd, najfajniej wygląda na kwarcowym parniaku ( ale może też dlatego że jest najnowszy)

:
patafian napisał/a:
Nick - na Getacie psy wieszają że przesyłki miesiącami dochodzą, jak to było u Ciebie :?:


No właśnie te hordy to się po naszym zamówieniu pojawiły bodajże :)

Jak jest teraz chyba nie wiadomo...

FORZA Robert!
RK WRT
:
W opisie gość podaje 3-7 dni, to co chce kupić jest standardowe, więc powinni mieć na stanie, a shipping do PL to chyba tak samo długo jak u Jacksona... :???:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
selassje napisał/a:
ja mam 3 z pvd, ale kurde nie wiem skąd, najfajniej wygląda na kwarcowym parniaku ( ale może też dlatego że jest najnowszy)


A mógłbyś wrzucić foty tego parniaka? To ten prawie TopGun ?

:
nie, to radek chrono :)


:
Hmm ciekawy, chociaż chyba te przyciski od chrono zbyt funkcjonalne nie są :neutral:
Ja się zastanawiam nad chrono TopGun od parnisa w PVD ale boję się, że będzie brązowy, już nie mówiąc o szybkości rysowania.

Blaz
[Usunięty]
:
patafian napisał/a:
Nick - na Getacie psy wieszają że przesyłki miesiącami dochodzą, jak to było u Ciebie :?:


Ja mogiem powiedzieć za Nicka, bo razem od getat zegarki sprowadzaliśmy.

Zapłaciłem za trzy zegarki. Po miesiącu od zapłaty, gdy nie było żadnych wiadomości o wysyłce (a pisali, że wysyłają po tygodniu), napisałem do nich maila. Odpowiedzieli dopiero na trzeciego. I podali numer trackingu. Po kilku dniach zorientowałem się, że numer nie działa. Nic nie pokazuje. Zacząłem do nich pisać ocochozi. Nic nie odpisywali. Było to już blisko 45 dni, więc otworzyłem spór na paypalu. Od razu odpowiedzieli, że zaraz wyślą zegarki. Ja oczy w słup. No to co to była za akcja z tym wcześniej? Kiedy kłamią? Wtedy, gdy pisali tydzień wcześniej, że już wysłali, czy teraz, gdy piszą, że zaraz wyślą? Tłumaczenia były mętne. Ale to nie koniec. Żeby klient był usatysfakcjonowany, to wysłali trzy Maryny... kurierem. Fakt, zegarki doszły do Polski po trzech dniach, tylko że potem na dwa tygodnie utknęły na cle. :evil: Cło oczywiście naliczyli. :evil:

Nigdy więcej kupowania u getat. Na wus były podawane jeszcze lepsze zresztą przypadki...

:
podłączę się do tematu: niektóre na zdjęciach wyglądają na matowe. To tylko pic i świecą się wszystkie? czy są po prostu i matowe, i świecące?

Skate or die!
Blaz
[Usunięty]
:
Są i takie, i takie. :wink:

:
DonBlazosie - a gdzie/u kogo znajdę matowe?

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.