Pantor watches
Odpowiedz do tematu

:
Koperta w Sealion jak dzisiaj prawie w każdym. Jedynie co różni je od siebie to rozmiar.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
to chyba najpopularniejsza generyczna koperta ostatnio :))
zegarek nijaki absolutnie, cena duzo za duza.

beceen | ***** ***
:
Już ponad rok temu pisałem, że z tymi retro-beczkowymi diverami bedzie tak jak wcześniej z klonami rolka :D Taka moda ;)

:
ALAMO napisał/a:
hmmm
W zasadzie to nie wiem jak to skomentować, bo te zegarek jest tak słaby i niespójny że mi słowa zabrakło ...


Chciałoby się pedzieć: zrób lepszy! :P

:))

Ostatnio zmieniony przez Borewicz 2016-12-17, 16:28, w całości zmieniany 1 raz
"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
hmmm
Myślę że nam się jakoś tam udało, skoro "pantor watches" daje w Google 26 500 wyników, a "gerlach watches" 2 240 000
:))

:
Z ciekawości wpisałem "polpora" i "copernicus" :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Polpora jeszcze pokaże kły :) czego im szczerze i od serca życzymy. Tak samo zresztą jak Copernicusowi, może jeszcze przyjdzie ich czas. I każdej innej polskiej marce. Im nas więcej - tym lepiej.

:
Recenzja Sealiona na Oceanictime :arrow: http://oceanictime.blogsp...on-handson.html


:
własnie znalazłem to foto w sieci...
kolory fajne ale chyba nic szczególnego.

Skate or die!
:
Jak to mówią :?: hmmm - "tarcze z drukarki" :)) ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Jakby pokazali ten zegarek tak ze 2-3 lata temu - kiedy zaczął sie trend na koperty beczki i ogólnie vintage divery - to byłoby to coś fajnego, świeżego, ale teraz połowa firm klepie podobne wzory i robi to ciekawiej....

Ostatnio zmieniony przez Machu 2017-03-29, 20:56, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.