Kradzież kolekcji - Warszawa Stegny
Odpowiedz do tematu

:
muchacho_ napisał/a:
Tylko nie wiem czy mi sie chce widzac ich zaangazowanie.


To by musiał ktoś z resortu powiedzieć, ale coś mi się wydaje że takie sprawy z "awanturnym klientem" jednak są dla świętego spokoju pchane hmmm
Przynajmniej ja mam takie doświadczenia.

:
Moje ostatnie doświadczenie z wymiarem sprawiedliwości. Facet wykopał butem szyby w drzwiach wejściowych mojej firmy. Zlokalizowano go, gościu się przyznał. Rachunek za szyby był coś koło 700 zł, kilka razy jeździłem na komisariat, składałem zeznania. Po jakimś czasie przyszło zawiadomienie z prokuratury, że śledztwo zostało umorzone i nie ma możliwości odwołania :facepalm: . Nie wymagam, aby facet poszedł siedzieć, ale elementarna sprawiedliwość mówi, aby chociaż pokrył szkodę.

:
To jest kodeks cywilny, a nie karny. Policja nie ma takich uprawnień, nawet prokurator ma możłiwość żadać zadośćuczynienia za szkodę tylko wniektórych przypadkach postępowań, i potrzebny jest do tego prawomocny wyrok sądu.
Dura lex, sed lex.

:
ALAMO napisał/a:
To jest kodeks cywilny, a nie karny. Policja nie ma takich uprawnień, nawet prokurator ma możłiwość żadać zadośćuczynienia za szkodę tylko wniektórych przypadkach postępowań, i potrzebny jest do tego prawomocny wyrok sądu.
Dura lex, sed lex.
a

Podobną sytuację miałem, wracali z Sylwestra i przykopali w moją szybę i sąsiada , policja ich znalazła , jeden się przyznał, przylazł do mnie oddał kasę za szybę i szklarza. Podpisałem mu oświadczenie że nie będziemy się ciągać po sądach, jednak sąsiad kasę nie wziął i mu nie darował. Zaczęło się , latałem ze cztery razy do sądu i tak umorzyli.

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2017-10-09, 14:01, w całości zmieniany 1 raz
:
muchacho_, współczuję!

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Fatalny finał, tym bardziej że znalazłeś jakiś trop w postaci tych aukcji, a koniec końców nic to nie dało :cry:

:
strasznie to przykre i wkurwiajace.
Pozostaje miec nadzieje, ze zlodziejom lapy upiertoli przy samej szyi.

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
zlodziejom lapy upiertoli przy samej szyi.


bardzo życzeniowe, ja osobiście działam, choć mam pewne atuty (ale o tym pisałem kiedyś) cool

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
daiba napisał/a:
beceen napisał/a:
zlodziejom lapy upiertoli przy samej szyi.


bardzo życzeniowe, ja osobiście działam, choć mam pewne atuty (ale o tym pisałem kiedyś) cool


Łapy ucinasz Panie Rebus ? :D

:
a wiesz że niektórzy mają problem z wymowa "r"?
:) i mówią np. tjaktoj

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Jacobi napisał/a:
Łapy ucinasz Panie Rebus ? :D


kiedyś dostałem już srebrną łopatę to pozwoliłem sobie odkopać: pomagam namierzać winowajców :))

retlerku ty już dawno zasłałeś łóżko ;) podać ci przykłady?

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
Poszkodowani pooglądajcie sobie. Są tam jakieś zegarki i inne dobra, ale może po tych innych fantach rozpoznacie swoją własność.
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,setki-przedmiotow-odzyskanych-z-kradziezy-policja-szuka-wlascicieli,254903.html

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.