SeaGull prośba o opinię.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jeśli mechanizm lata w środku i stuka, nakręca się kombinerkami, a po nakręceniu chodzi kilkanascie godzin - to nie jest. Nawet jeśli we śnie powiedział ci to Jezus z Nazaretu.
Wyjaśnijcie sobie zatem ów problem teraz na PW czy tam mailowo, bo jeśli M_alice opisuje wszystko zgodnie z prawdą, to sprzedałeś mu zegarek co najmniej źle złożony.

chinese
[Usunięty]
:
Już teraz wiem dlaczego mój zegarmistrz zawsze mówi że wszyscy Polacy to zegarmistrze i mechanicy samochodowi. Dzięki temu zresztą ma sporo roboty :lol: .

:
Trafiłeś :-)
Svedos to zarówno zegarmistrz, jak i mechanik samochodowy :lol:

chinese
[Usunięty]
:
Nieraz byłem świadkiem takich scen na Basztowej gdy przychodził klient "zegarmistrz"

:
...a mój mechanik powiedział mi, że mój samochód jest dobry, to chyba sprzedam...

chinese
[Usunięty]
:
Tacy klienci są zresztą najlepsi. Ceny za naprawy "naprawionego" przez nich zegarka są zawsze spore.

Blaz
[Usunięty]
:
Cena naprawy za zegarek sp... przez zegarmistrza też jest spora.

chinese
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Cena naprawy za zegarek sp... przez zegarmistrza też jest spora.

Za zepsuty przez amatora jeszcze większa.

:
Wiesz co ?

To ja mam jeszcze jeden pomysł.

M_alice - przyślij ten zegarek do mnie albo do Svedsa. Tak jak jest. Wted wszystko będzie jasne, ocenimy go na żywo. Jeśli wszystko z nim OK - wyjaśnimy ci dlaczego"tak ma być", a ty przeprosisz chinese. Jeśli nie - chinese odda ci koszty zegara wraz z przesyłkami, i przeprosi za robienie w balona. Chyba uczciwy układ ?

Blaz
[Usunięty]
:
Jeszcze żaden amator nie sp... mi tak zegarka jak pewien zegarmistrz.

Ale o co tu chodzi? O licytację, kto bardziej zegarek sp...?

:
chinese napisał/a:
Blaz napisał/a:
Cena naprawy za zegarek sp... przez zegarmistrza też jest spora.

Za zepsuty przez amatora jeszcze większa.


Tutaj bym polemizował :mrgreen: :wink: :wink:

:
W istocie, zapachniało KaZetem :-)

chinese
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Wiesz co ?

To ja mam jeszcze jeden pomysł.

M_alice - przyślij ten zegarek do mnie albo do Svedsa. Tak jak jest. Wted wszystko będzie jasne, ocenimy go na żywo. Jeśli wszystko z nim OK - wyjaśnimy ci dlaczego"tak ma być", a ty przeprosisz chinese. Jeśli nie - chinese odda ci koszty zegara wraz z przesyłkami, i przeprosi za robienie w balona. Chyba uczciwy układ ?

Zegarek jest u mnie został odesłany w celu sprawdzenia. Został sprawdzony przez Pana Piotra, który stwierdził że wszystko jet ok. Proponowałem zwrot pieniędzy już dawno jeżeli kupującemu nie odpowiada zegarek i nie doczekałem się konkretnej odpowiedzi co do tej kwestii. Bardzo proszę nie używać bezpodstawnie zwrotu "robienie w balona" Proszę pamiętać że są granice obrażania i pomawiania innych osób, także w internecie.

Blaz
[Usunięty]
:
No to teraz naprawdę zapachniało KaZetem. :mrgreen:

:
Niby od kwietnia zarejestrowany - a jakby wczoraj z KiZi przyszedł ... :shock:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.