Paypal - zablokowanie konta
Odpowiedz do tematu

:
A ten drugi :?: hmmm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Coraz gorzej :twisted:

Nie mogę przesłać im do weryfikacji dokumentów które podają (swoja droga - co za kretyni wymagaja potwierdzania adresu w momencie, gdy juz go nie ma w dowodzie osobistym :facepalm: ), proszą o napisanie do obsługi klienta - a tam nie ma opcji napisania maila, tylko najczęstsze pytania... naprawde mam wrażenie, że próbuje coś załatwić w prowincjonalnym urzedzie anie miedzynarodowej firmie :twisted:

Z drugiej strony, zablokowali mi tylko część opcji i moge płacić normalnie - czyli (jak na razie) mogę olać te ich weryfikacje :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Machu 2018-11-28, 13:46, w całości zmieniany 1 raz
:
To już nie pierwszy raz, kiedy ktoś ma z tym problem - nawet u nas na Forum chyba o tym było :idea: :idea: :facepalm:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Machu napisał/a:
...co za kretyni wymagaja potwierdzania adresu w momencie, gdy juz go nie ma w dowodzie osobistym


To moze byc kopia procedury z krajow anglosaskich.

Tutaj potwierdzeniem adresu jest jakakolwiek korespondencja z banku, badz rachunek za media z imieniem, nazwiskiem i adresem w naglowku.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Pewnie tak, tylko tam jest tyle 'ale' że praktycznie nie mam czego im podesłać - poza wyciagiem z banku, który jest płatny, ale nie wiem ile i troche boję sie zamówić :twisted:

:
Jarek - zrób fotkę pod adresem i wyślij:)

A na poważnie, to nie rozumiem całego halo i czytając takie historie zaczynam zastanawiać się nad sensem korzystania z PP.

Non serviam.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.