2409 i kolejne modyfikacje - WOSTOK I RAKIETA
Odpowiedz do tematu

:
No tak, źródło jest widoczne, dzięki. Co do2609 to prawda, każda kolejna modyfikacja, to tańszy i rostszy werk..
Jeśli nie czujesz wstrętu do adresu, to zajrzyj, pozwoliłem sobie napisać krótki tekst na temat tego werku i kilka słów na inne. https://kmziz.pl/artykul/petrodworec

Cytat:
Moje wszystkie ruskie są droższe niż moje wszystkie szwajcary :D
:
Wstręt i odrazę do adresu czuję :)
A tekst znakomity, zwłaszcza zwrócenie uwagi na to, że 2209 Rakiety to zmora zegarmistrzów :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Dzięki pifko

[ Dodano: 2020-01-06, 22:17 ]
Yakovlev napisał/a:
Wstręt i odrazę do adresu czuję :)
A tekst znakomity, zwłaszcza zwrócenie uwagi na to, że 2209 Rakiety to zmora zegarmistrzów :)


To jeszcze jeden link, znalazłem kilka innych informacji, takich których wcześniej nie znałem, wszystkie pochodzą od strony fabryki w Petrodworcu.

https://kmziz.pl/artykul/czy-kruk-moze-byc-bialy-kilka-slow-na-temat-rakiety-2414

Ostatnio zmieniony przez Enkil 2020-01-06, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
Cytat:
Moje wszystkie ruskie są droższe niż moje wszystkie szwajcary :D
:
Dawno tu nie zaglądałem. Lepiej późno niż wcale. :)
Daty (oprócz cytowanej wypowiedzi Brodnikowskiego) w zasadzie wskazują na to, że to co pisałem wcześniej jest bardzo bliskie prawdy.

Oprócz tego pokazałeś fotkę (tę czarno-białą) z mega rzadkim egzemplarzem 2414.
Ten z podwójnym bezelem, z uproszczonym suwakiem logarytmicznym, umożliwiającym mnożenie, dzielenie i obliczanie procentów. Wg opisu były dwie wersje z białą i czarną tarczą.
Tego to chyba nawet Brodni nie ma :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:
Dawno tu nie zaglądałem. Lepiej późno niż wcale. :)
Daty (oprócz cytowanej wypowiedzi Brodnikowskiego) w zasadzie wskazują na to, że to co pisałem wcześniej jest bardzo bliskie prawdy.


W dodatku jedne z wypowiedzi Brodnikowskiego zaprzeczają innym wypowiedziom Brodnikowskiego. Gość w kwestii Ruskiego kolekcjonerstwa jest jak Wałęsa u nas w polityce - niby wiele osiągnął i mógłby być kimś poważanym, ale te jego wypowiedzi.......

Yakovlev napisał/a:
Oprócz tego pokazałeś fotkę (tę czarno-białą) z mega rzadkim egzemplarzem 2414.
Ten z podwójnym bezelem, z uproszczonym suwakiem logarytmicznym, umożliwiającym mnożenie, dzielenie i obliczanie procentów. Wg opisu były dwie wersje z białą i czarną tarczą.
Tego to chyba nawet Brodni nie ma :)

Pewnie nie dało się wynieść niezauważenie. :))

Cytat:
Moje wszystkie ruskie są droższe niż moje wszystkie szwajcary :D
:
A oglądałeś te wywiady z Panią Ludmiłą?
Tu dopiero jest misz-masz. Pomieszanie z poplątaniem. Nikt nic nie pamięta :)
http://forum.watch.ru/sho...t=74739&page=26

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.