Junak
Odpowiedz do tematu

:
Autor wątku i jednocześnie chyba producent był na forum ostatnio trzy lata temu...więc raczej tu bym nie szukał kontaktu z nim 😉

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Davosa to chyba tylko czcionkę nazwy i grawer na deklu ma nawiązujące do motocykla hmmm

:
Ostatnio w podobnym temacie na KMZiZ właściciel marki napisał, że projekt czeka na swoją kolej.

:
pdrog napisał/a:
Autor wątku i jednocześnie chyba producent był na forum ostatnio trzy lata temu...więc raczej tu bym nie szukał kontaktu z nim 😉


Szkoda że nas tu marginalizuje...

Silicon
:
Silicon napisał/a:
pdrog napisał/a:
Autor wątku i jednocześnie chyba producent był na forum ostatnio trzy lata temu...więc raczej tu bym nie szukał kontaktu z nim 😉


Szkoda że nas tu marginalizuje...


mnie tam nie szkoda...żaden zegarek tej marki mi sie nie podoba

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
W Xicorr niewiele się dzieje to co ma się dziać na forum hmmm

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2020-12-09, 00:01, w całości zmieniany 1 raz
"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
No, coś tam ruszyło :-) pifko

:
I całkiem fajnie wyszło :)





A Junaka szkoda :(

:
Z_bych napisał/a:
I całkiem fajnie wyszło :)


Moim zdaniem - bardzo umiarkowanie z naciskiem na słabo. Straszny bałagan we wskazówkach.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Mistral jest spoko, wyszedł fajny uniwersalny zegarek. Trudno pokazać tarczę, ale efekt jest przyjemny dla oka.

Swojego wrzuciłem na velcro, dzięki 11 mm grubości nie wystaje za bardzo i ładnie leży.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Erolek napisał/a:
Z_bych napisał/a:
I całkiem fajnie wyszło :)


Moim zdaniem - bardzo umiarkowanie z naciskiem na słabo. Straszny bałagan we wskazówkach.


Nieuporządkowany jak snop iskier ;)

:
Coś się chyba rusza z Junakiem - na sikorowym fejsbuku napisali, że prototypy robią więc może coś się w końcu zadzieje hmmm

:
Kupiłbym sobie jakiegoś Xicorra i myślę, że Junak mógłby nim być. Ten projekt jest mega przez to, że ma niestandardową kopertę. Z tego samego powodu uwielbiam Żubra.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Kupiłbym sobie jakiegoś Xicorra i myślę, że Junak mógłby nim być. Ten projekt jest mega przez to, że ma niestandardową kopertę. Z tego samego powodu uwielbiam Żubra.


Tylko ta koperta jest naprawdę spora. hmmm
Chyba że coś się zmieniło od pierwotnych prototypów.
http://www.czwarty-wymiar...p=953669#953669

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Michał napisał/a:
Kupiłbym sobie jakiegoś Xicorra i myślę, że Junak mógłby nim być. Ten projekt jest mega przez to, że ma niestandardową kopertę. Z tego samego powodu uwielbiam Żubra.


Mi też, dokładnie z tego powodu bardzo się podoba.
Projekt Iskra jest dla mnie nijaki, na zdjęciach nie wygląda zachęcająco.
Mam Warszawę i Circle, bardzo lubie te zegarki i myślę, że jak wyjdzie Junak to będzie kolejnym od Xicorr w mojej kolekcji.

Silicon
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.