Nowe nabytki 2020
Odpowiedz do tematu

:
kwater, strix, pifko pifko

:
Przyszło:




[ Dodano: 2020-08-07, 21:55 ]

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666, dawaj, bom ciekaw :popcorn:

:


[ Dodano: 2020-08-07, 22:58 ]

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Paski rozumiem ale po co dali te kołki? :D
Pewnie za długo tej damki nie potrzymasz...

:
Fakt, paski i klamerki do wymiany... :/

Ale reszta (sam zegar znaczy) bardzo fajna i wykonanie bez zarzutu cool

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Zegar przechodni, ale ja musze powiedzieć że żałuję jego sprzedaży...
Jak to się mówi zloty (wiem, wiem z czego jest) a skromny ;) niech się dobrze nosi

:
Ano widać, że przechodni, każdy teleskop inny hmmm Ale na tym koniec jego złej pasy, u mnie zostanie na dłużej, wymyślę mu jakiś fajny pasek, pójdziemy sobie pod wodę...
A jak będzie grzeczny, to może i do kina :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666, fajny,fajny pifko

:
kwater, strix, super nabytki pifko pifko

Z_bych, Thomas666, też nie gorsze pifko pifko

:
Zaczynam serię nowości, jakoś się skumulowały...:
Musze go przemyśleć bo uszy daja powod do przemyśleń:


:
qbapiasek pifko

dobrze, pomyślisz nad wszystkimi nowościami a wtedy wchodzę ja cały na biało z dwiema stówkami w prawej i ogórami w lewej ręce :D

Ostatnio zmieniony przez Cabi 2020-08-10, 13:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Jebłem :)) :)) :D :D

:
No to jest cool

Bulova Devil Diver 41

Zakup bardzo spontaniczny, glownie dlatego, ze znalazlem przyzwoita oferte, co przy zegarku co ledwo mial premiere niezbyt czesto sie zdarza. Przyznam, ze po kliknieciu mialem wyrzuty sumienia i myslalem, ze beda zalowal, ale na zywo jest mega :shock:

Swietny rozmiar, 41mm, piekny szafir z AR, ciekawe rozwiazanie z lupka, ktora jest przyczepiona od spodu, wiec nic nie wystaje. Wkladka bezela chyba nie jest szafirowa (gdzies wyczytalem, ze mineralna), ale to zupelnie mi nie przeszkadza. Mega vintagowy wyglad diverow z lat 70. Czuc to powiew Doxy, ktora tez zaczela za mna chodzic swoja droga.

Na uwage zasluguje bransoleta, ktora jest 5-cio rzędowa - kazdy link jest osobny. To cos czego nawet 5 razy drozsza doxa nie mogla zrobic przez wiele lat. Przez to, ze ogniwa sa bardzo, krotkie (ok 0.5cm kazde) mozna sobie wszystko idealnie dopasowac, bardzo wygodnie lezy na reku.

Mechanizm to Miyota 821D. Dokrecanie jest, ale brak stop sekundy. No mogli sie szarpnac na 9015 czy cos podobnego.

Z minusow to wlasciwie to w zasadzie 2 rzeczy. Uszy maja 19mm i zapiecie bransolety zrobione jest z puszki po Żywcu.

Jest pan zadowolony :))












:
Bulova ma klimat!
A u mnie druga nowość:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.