Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
Ja bym miał problem, bo dekiel z Pawła grafiką wyszedł kapitalnie, ale jednocześnie to bardzo ładny mechanizm, z pasami genewskimi i niebieskimi śrubami - wygląda przez szkło przekozak!


Jest na to sposób - są wolne sztuki, więc można wziąć dwie :)) Wersję z ażurami i pełnym deklem i wersje z nieażurami i transparentnym :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ale jak ta wymiana koronki ma wyglądać?

Bo ja bym już chyba wolał dostać potem luzem tę koronkę. I se samemu, czy tam u swojego majstra wymienić.
Albo poczekać na całość hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
ALAMO napisał/a:
bo dekiel z Pawła grafiką wyszedł kapitalnie


Ekhm, ekhm.

Czyja?
Nie twierdze, ze nie byla inspiracja, ale jednak...



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Ja bym chętnie widział reedycję tych koszulek

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Nie wiem czy to kwestia zdjec, ale wyglada znacznie lepiej niz prototyp.

:
No właśnie , takie maniany, wysyłanie na wymianę koronki, wolałbym też dostać już z logiem, raczej poczekam.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
O proszę - warto było czekać cool

:
Trzeba brać dwa chyba :/

:
Wg mnie wyszedł bardzo dobrze. Tylko jak dla mnie to indeksy na bezelu powiny byc grubsze/wieksze - te są zbyt delikatne ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2020-12-04, 19:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Michał napisał/a:
Ja bym chętnie widział reedycję tych koszulek


Ale była już reedycja hmmm
To by musiała być rereedycja :D

A nie lepiej już z nowym samolocikiem?
Jak się oczywiście Eryk zgodzi

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Bardzo ładny :))

:
Jacobi napisał/a:
No właśnie , takie maniany, wysyłanie na wymianę koronki, wolałbym też dostać już z logiem, raczej poczekam.


Prawde mówiąc, to by było z naszego punktu widzenia wygodniejsze.
Ale pewnie wielu osobom to nie będzie przeszkadzać, i będą chciały mieć prezent pod choinkę.
Więc każdy ma opcję.
A jak ktoś chce po prostu koronkę luzem, jak Sebastian mówi, to też żaden problem, doślemy.

:
ALAMO napisał/a:
A jak ktoś chce po prostu koronkę luzem, jak Sebastian mówi, to też żaden problem, doślemy.


Czy nie wyjdzie taniej zmienić u lokalnego zegarmistrza niż za wysyłkę? Czy chodzi tu o gwarancje?

EDIT
Albo zróbcie tutorial i każdy sam sobie zmieni :D

Ostatnio zmieniony przez pg22 2020-12-05, 10:05, w całości zmieniany 2 razy
:
Krzysztof - a jakbym też wolał od razu z PZL to wtedy koronka najdalej koniec stycznia?

:
To czekamy razem z Kopciem ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.