Oris diver sixty five Chrono cozy Longines Big Eye?
Odpowiedz do tematu

:
kornel91, i nawet to samo imię :)) pifko

W Orisie bardzo mi się tarcza podoba. Lubię taka glebie.
To co mi się zdecydowanie mniej podoba to użycie brązu na bezelu. Myślałem ze to pvd rose gold, ale niestety.
Hanharta oglądam od dawna. Ten 417 i ogólnie Pioneer jest super. Niestety nie ma ich dostępnych narazie. Można się zapisać.
Dostępny jest z tarcza kremowa hmmm … pomyśle… Sinn odpada. Jak, to 103 bez chrono albo U1, ale to zupełnie inne zegarki.

:
I Oris wygrał a po komentarzach myślałem, że go zmiażdżycie hmmm :))

:
johnny_b2, wygrał ale go nie kupuj :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, :D

:
Z pokazanej dwójki Oris. W Big nie podobają mi się przycięte cyfry.


A ogólnie to Sinn 903.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, z 903 mam taki problem jak z Pagani Design. No kurde ja rozumiem, ze maja na ten wzór licencje i wszystko ale tłumaczyć każdemu: nieeee. To nie Breitling, aaaaale wiesz. To nie podróbka… to na licencji. :głową w mur:

:
Sinn jest matowy. Breitling polerowany. W odbiorze to jednak duża różnica.
Ale oczywiście masz rację. Tylko Breitling jest powszechnie znany, Sinn nie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
johnny_b2 napisał/a:
Dorian06, z 903 mam taki problem jak z Pagani Design. No kurde ja rozumiem, ze maja na ten wzór licencje i wszystko ale tłumaczyć każdemu: nieeee. To nie Breitling, aaaaale wiesz. To nie podróbka… to na licencji. :głową w mur:


U Ciebie ktoś zauważa Twoje zegarki w sensie, że się zna :)

U mnie może kilka osób wie, że lubię zegarki ale raczej się nie zna. Mam tylko jednego klienta co wie trochę więcej :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dorian06, kornel91, chłopaki, ale nie powiecie, że ktoś kto kiedykolwiek cokolwiek gdziekolwiek widział w kwestii zegarków to nie wie jak wyglada Navitimer. No nie ma bata.
I właśnie dlatego, że Sinn nie jest znany, będzie dyskusja o tym co to za podróba.
Jasne, że Sinn się różni. Nie co inne wykonanie, wewnętrzny bezel się kręci itp itd, ale dalej macie coś, co jest mega drogie (15k około to nie małe pieniądze), a jednak jakaś niejasność pozostaje (między Sinn a Breitling z tego co wiem również, bo jakoś nie potrafią się dogadać co do wspólnego stanowiska w tej kwestii) hmmm
Wiec: mega zegarek, Navitimer i 903. Z czego Navitimer to mój absolutny Grail watch.

Z tych wszystkich zegarków aktualnie: nie mam przez was kompletnie pojęcia, co by tu dalej hmmm :facepalm: :))

:
johnny_b2 napisał/a:
...
Z tych wszystkich zegarków aktualnie: nie mam przez was kompletnie pojęcia, co by tu dalej hmmm :facepalm: :))

Czyli pomogliśmy. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, baaaardzo :D pifko

:
Wychodzi, że łatwiej obracać się w mniej 'świadomym' zegarkowo otoczeniu ;)
Ja regularnie tłumaczę w pracy jako to te moje zegarki bez baterii działają i to jest zawsze +10 do szacunku i podziwu :D

Ostatnio zmieniony przez Machu 2023-02-28, 10:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Machu, dobre :D
A w ogóle to i tak dobrze, że oglądający potrafią z nich "przeczytać" którą pokazują godzinę

:
To może byc problem co najwyżej u nastolatków, moje pokolenie jeszcze przyzwyczajone do wskazówek :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.