Uszata Amfibia - uzdrawianie pacjenta
Odpowiedz do tematu

:
Fajny, klarowny tutorial.
Będę musiał posiedzieć nad bezelem u mojej "uszatki", który jest trochę bardziej zużyty.
Chrom mu zlazł z całej krawędzi i wyłazi żółty szajsmetal.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
No to powinieneś go pochromować od nowa, i później nałożyć farbę.

:
No i ładnie, ale niestety zgodzę się ze Smokiem - lumy bym nie ruszał, bardziej zależy mi na wyglądzie niż na świeceniu

:
Zapaskowana uszatka w pełnej krasie :







Moja zadowolona - dobrze być :-)

Chyba jest róznica, c'nie :twisted: :?:


Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-02-24, 12:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Wyszło super ale lumy to już więcej nie ruszaj! fajnie jest jak jest - świecić staruszka nie musi

:
ALAMO napisał/a:
Chyba jest róznica, c'nie :twisted: :?:

...no, tarcza jest inna...

:
Pomimo, że mam z młodości uraz do radzieckiego sprzętu, takie coś bym sobie sprawił.

:
jaro19591 napisał/a:
Pomimo, że mam z młodości uraz do radzieckiego sprzętu, takie coś bym sobie sprawił.


Jarek, nie mów że ci właz kierowcy w T-55 stopę przytrzasną :lol: ;) ...

:
nie... T34 mu po stopie przejechał :mrgreen:

:
Nie, ale za młodu z powodu braku funduszy skazany byłem na jedynie słuszne zegarki sowieckie i na długo mi się przejadły (tak jak później śwajcary).

:
jaro19591, czyli jakie teraz preferujesz ? A jak masz jakieś przejedzone, znaczy opatrzone zegarki to zawsze mogę przygarnąć :smile:

:
Jaro ostatnio szedł ostro w Japońce :-)

:
Ostatni nabytek to aryjski Niemiec, ale już jestem na etapie że producent jest u mnie przy wyborze zegarka na ostatnim miejscu.
Nawet mógłbym kupić Perfecta jeśli by mi wpadł w oko i był przyzwoicie wykonany.
Marką zegarka już trudno zaszpanować. Miałem kiedyś w pracy jeden z moich droższych egzemplarzy na ręku, a doradzono mi bym sobie kupił taki jak miał akurat kolega (był to bodajże jeden z tanich, ale efektownych Casio)

:
Zasadniczo pacjent uzdrowiony ładnie, ale mam mieszane uczucia do nowej lumy - albo całość, albo nic.

:
jaro19591, - widzę że zatem poszukujesz - i słusznie znaczy że zachowałeś w sobie odrobinę owego niepokoju, bardzo się to chwali

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.