Album rodzinny
Odpowiedz do tematu

:
Oż w mordę no to niezły cyrk 1400 euro :O , y znowu bedę 2 lata polował co by w dobrej cenie dostać :( to jeszcze kilo cierpliwości muszę na ebay kupić

entwistle100
[Usunięty]
:
[quote="Maxio"]...z dostępnością to średnio chyba, czasami się na jebaju trafiają, ale cena też jest nie mała :(



No cena mocno przegięta choć zegarek z aukcji jest b.ładny tylko dekielek w słabej formie. Ja swojego trafiłem jak przysłowiowa ślepa kura :wink:

A polowałem od dawna, facet wystawił go w opcji kup teraz kilka minut przed wyświetleniem strony prze zemnie. Pierwsze kliknąłem a potem oglądałem co kupiłem :lol: . na zdjęciach wyglądał mało zachęcająco. Do czasu odbioru paczki całkiem obgryzłem pazury. Zegarek wymagał tylko lekkiej polerki szkła reszta ku mojej radości okazała się jak na te lata idealna. Mechanizm, tarcza i wskazówki idealne. Wewnętrzny pierścień chodzi jak nowy, słowem idealny strzał. Ceny nawet nie podam bo i tak nie uwierzycie :D

Pozdrawiam

Michał

Dekielek Sherpy


:
...nie podawaj lepiej. Jak czasami patrzę na Sherpy z jebaja, to jeszcze nic w normalnej cenie nie widziałem :( .

:
Sherpa świetna w istocie, ale pogięło kogoś z tym 1400 ojro. Legend Diver jest za 1700 usd

:
A ja dzis pokażę takich braciszków :



http://www.fotosik.pl

:
Bliźniacy az miło popatrzeć

:
Jeden fajniejszy od drugiego itd :) Nie wiem którego bym wybrał.

:
ja wiem - czarnego... :)

:
Jeszcze dwa są na występach :wink: ...

:
niezła stajnia poldków :) Gratki ! ładna kolekcja

:
jak za enicarami niezbyt przepadam to za Sherpę dałbym się krajać :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.