Nowy Homar, dla tych co lubią duuuże
Odpowiedz do tematu

:
Seamaster, Machu macie 100% racji :smile:
jak ja rzuciłem na forum temat, że szukam zegarka z koronką po lewej stronie, bo taka umiejsowiona na trzeciej mi przeszkadza, to se Kumotry podśmiehujki robiły :wink:
Aktualnie jako EDC noszę Helsona Tortugę - superwygodny zegarek :!: (koronka na 4)

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-08-19, 21:32, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Smok napisał/a:
Aktualnie jako EDC noszę Helsona Tortugę - superwygodny zegarek :!: (koronka na 4)


Też już bym ją nosił jakby uszy miała... Podoba mi się okrutnie ;)

:
Ja noszę piloty 55 mm i to jest zupełnie normalny rozmiar... :wink:

Gdyby tak zrobili klasyczne koperty Fiddy i Radio w rozmiarze 53-55, to natychmiast bym sobie sprawił! :grin:

:
Jezu Wojtek to jaką ty masz łapę :shock: :shock: :?:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Jaką mam mieć? Normalną! :mrgreen: Nikt nie spróbuje takiego rozmiaru, za to wszyscy panikują! :???: A jak już ktoś założy, to od razu zdziwko zalicza: "To jest 55 mm??? No duży, ale wcale nie aż taki wielki..."

Blaz
[Usunięty]
:
55mm wystawałby mi z ręki tak połowę tarczy. :shock: :lol:

:
Kurde ja mam opory przed B-Uhrem 47 mm :???:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Patafian, napisz do kolegi farfura i wypytaj się dokładnie o takiego B-Uhra - on też się bał 47 mm, czytał moją reckę Ticino i chciał, ale się bał: pytywał czy za duży nie będzie, wahał się, w końcu zaryzykował i kupił :wink: A potem napisał do mnie zachwycony, że zegarek jest IDEALNY :mrgreen:

A jak będziesz w okolicach Wrocławia, to zapraszam na przymiarkę 48- i 55-milimetrowców :wink:

:
Wojtek, ja mam piękny koszerny werk i chce se B-Uhra zrobić..ale nie wiem jak będzie mi m=na łapie leżał...najchętniej to bym pomacał :mrgreen: :mrgreen:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Było pisać wcześniej... :neutral: Siostra ze śfagrem i z ich dyabelskim pomiotem bawią właśnie w Krakowie - dałbym im Ticino 48 mm: zadzwoniłbyś, umówił się z nimi, pomacał, przymierzył, zdecydował tak czy siak :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.