Zegarek 2011 plany prezentacje kryptonim DZIKiSOKÓ£
Odpowiedz do tematu

:
Czekamy z niecierpliwo¶ci± na dalsze opinie uczestników zlotu.

Blaz
[Usuniêty]
:
Sokó³ na ¿ywca jest niesamowity! Te niebieskie wskazówki plus zielona luma - no po prostu s³ów nie mam!

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-10-09, 15:52, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
:
grizly napisa³/a:
Czekamy z niecierpliwo¶ci± na dalsze opinie uczestników zlotu.

Dalsza opinie uczestnika zlotu jest taka, ¿e Sokó³ jest genialny i ¿adne zdjêcia nie oddaj± nawet w po³owie jego uroku. ¯eby nie by³o, Dzik jest równie fajny, ale wg mnie Sokó³ fajniejszy.

:
Bo Dzik to kolejny czarny zegar z bia³ymi indeksami, choæ ³adny zegar. A Sokó³ to klasa i miód, kolorowy, optymistyczny, fajniusi po prostu. ¯eby jeszcze metalowa tarcza... :twisted:

:
Oba zegarki s± ¶wietne, ale mnie osobi¶cie o wiele bardziej podoba siê Sokó³. Dzik to klasyczny spokojny zegarek, a Soko³a nie da siê opisaæ, trzeba go zobaczyæ - bia³a tarcza, zielona luma, niebieskie indeksy i czerwony sekundnik - na to wszystko mo¿na patrzeæ bez przerwy i nigdy siê nie znudzi :!: :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na ¶wiecie !!!
:
Zgadza siê, aczkolwiek moje zdanie znacie - srebrna tarcza w s³oneczko mia¿d¿y :)

hrg.pl
:
Mnie siê oba bardzo podoba³y i nawet to logo nie przeszkadza ;)

Gdybym mia³ wybieraæ wybra³bym soko³a...
I spodoba³o mi siê to ¿e wszystko co mi nie odpowiada³o to jeszcze zostanie zmienione
miodzio zegarki!!! ale teczka jeszcze bardziej i niech ¿a³uj± melepety które nie widzia³y
Mówi³em ju¿ które modele maj± byæ nastêpne!!!

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Oba zegarki ¶wietne , dlatego najlepiej wybraæ opcjê "Twins".
Sokó³ ze wzglêdu na swoj± kolorystykê - tarczy i wskazówek , ma wiêkszy wska¼nik JwO :twisted:
Ogólnie czekam na wersjê finaln± , chocia¿ wersja beta zrobi³a na mnie piorunuj±ce wra¿enie :wink:

:
Z czarnym matowym bezelem, nie bêdzie do soko³a podej¶cia.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Szymek napisa³/a:
Oba zegarki ¶wietne , dlatego najlepiej wybraæ opcjê "Twins".
Sokó³ ze wzglêdu na swoj± kolorystykê - tarczy i wskazówek , ma wiêkszy wska¼nik JwO :twisted:
Ogólnie czekam na wersjê finaln± , chocia¿ wersja beta zrobi³a na mnie piorunuj±ce wra¿enie :wink:


n oo..chcialbym Twinsow ale kto mi budzet uciagnie :mrgreen:

..stare ch³opy a pokazuj± pude³ka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Gumshield napisa³/a:
n oo..chcialbym Twinsow ale kto mi budzet uciagnie :mrgreen:

...nereczka?, ¿agiel? :mrgreen:

:
Powiedzcie mi kiedy zostanie rozpoczête wrogie przechwytywanie. Borykam siê nie z problemami natury materialnej ale czysto metafizycznej. Paradoks ca³ej sytuacji to to , ¿e czas dzia³a na moj± korzy¶æ.
Reasumuj±c, na jednym z tematów przeczyta³em ¶wiête s³owa co¶ mniej wiêcej cyt. "Nie pijê , nie palê..."--jak dzia³a si³a perswazji.

:
Gumshield napisa³/a:
Szymek napisa³/a:
Oba zegarki ¶wietne , dlatego najlepiej wybraæ opcjê "Twins".
Sokó³ ze wzglêdu na swoj± kolorystykê - tarczy i wskazówek , ma wiêkszy wska¼nik JwO :twisted:
Ogólnie czekam na wersjê finaln± , chocia¿ wersja beta zrobi³a na mnie piorunuj±ce wra¿enie :wink:


n oo..chcialbym Twinsow ale kto mi budzet uciagnie :mrgreen:


Opitolisz amfy :twisted:

Dziewczyny lubi± br±z zapraszaj± :twisted:
:
³eeee tam, siê podniecacie.....
Krzywa kropa w bezelu i pewnie te¿ takie kreski. Rêcznie (czytaj krzywo!) wiercone dziury pod uszy... co tam jeszcze... aha, dowiedzia³em siê nieoficjalnie, ¿e wiêkszo¶æ ceny w tym projekcie robi mahoniowe pude³ko, o którym szanowni prezesi nie omieszkali powiedzieæ ka¿demu kto siê zbli¿a³ ¿eby obejrzeæ zegarki (wiecie - ¿eby potem mo¿na by³o spokojnie powiedzieæ: "panie! to musi kosztowaæ! :lol: )

poza tym na wygl±d to "1M$ Watch" :shock: :shock: :shock:
zw³aszcza sokó³!

Skate or die!
:
bow napisa³/a:
Gumshield napisa³/a:
Szymek napisa³/a:
Oba zegarki ¶wietne , dlatego najlepiej wybraæ opcjê "Twins".
Sokó³ ze wzglêdu na swoj± kolorystykê - tarczy i wskazówek , ma wiêkszy wska¼nik JwO :twisted:
Ogólnie czekam na wersjê finaln± , chocia¿ wersja beta zrobi³a na mnie piorunuj±ce wra¿enie :wink:


n oo..chcialbym Twinsow ale kto mi budzet uciagnie :mrgreen:


Opitolisz amfy :twisted:

Jedna wisi na bazarze..a chetnych niet :mrgreen:

..stare ch³opy a pokazuj± pude³ka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.