Poprzedni temat «» Następny temat
Deep Blue - Diver T100 Daynight - 46mm
Autor Wiadomość
Woytec60
[Usunięty]

 #61  Wysłany: 2011-11-03, 15:51   

stfraw napisał/a:
Mnie też coraz bardziej się podoba ;) Możliwe, że na Juggernaucie nie poprzestanę hihi.

Jedna uwaga - czy to mnie się wydaje czy te prążki trytu są w niektórych miejscach nierówne?

Acha, Woytec - można zapytać o obwód łapy? ;)

Co do paska nie będe się wypowiadał, dla mnie diver w skórze to nie diver. W każdym razie zegar świetny.



Prążki to są szklane fiolki wypełnione gazem a dokładnie:

Cytat:
Technologia oświetleniowa mb-microtec H3 jest rezultatem długoletnich intensywnych prac badawczo-rozwojowych w zakresie radioluminescencji. Mb-microtec GTLS to maleńkie, hermetycznie zamknięte szklane rurki, które na wewnętrznej stronie powleczone są luminoforem /świecącą masą/. Zawierają niewielką ilość gazowego Tritium (H3). Emitowane z gazu Tritium elektrony nieprzerwanie aktywują luminofor.


Cytat pochodzi ze strony sklepu Chronoline .
Te rurki pewnie mogłyby być idealne gdyby ktoś je sortował ale ile wtedy byłoby odrzutów? Pół na pół? Albo więcej...
Nie za taką cenę a zresztą ja i tak tego bez bardzo mocnych okularów nie dojrzę ;)
Obwód mojej łapki to 19,5 - 20 cm, daje radę :)
Także jestem zwolennikiem bransolet i to nie tylko do diverów. Ten pasek noszę bo go bardzo lubię a nie pasuje do żadnego innego z moich zegarków, jest po prostu za masywny do prawie wszystkiego.
Zrobiło się chłodniej więc go się ponosi, na lato zegarek wróci na stal.

Póki co jeszcze dwie fotki na pachu od Stasia

Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2011-11-03, 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
irek1981 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 2327
Skąd: Wrocław
 #62  Wysłany: 2011-11-10, 21:35   

Idź się wytaplaj :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum