Nadchodzi nowe Magrette
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Pierwsza nie, ale drugą bym zjadł...

:
no no chętnie bym widział u siebie

:
Dwójka świetna, pierwsza jakaś pusta bez bezela.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Nic mi sie w tych nowościach nie podoba..no prócz mechanizmu :razz:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
No kurna, przez za dużo literatury i czasu zachorowałem na tą PVD :evil: Skąd na to brać się pytam? Mam nadzieję, że Alpha na chwilę zaspokoi głód a potem foka, ale jak do po wakacjach nie wyprzedadzą wszystkich PVD to nie wytrzymam.
BTW. gdzie to w Europie można kupić?

:
http://www.magrette.eu/pre-order-new-models

:razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
http://www.magrette.eu/pre-order-new-models

:razz:

Nie lepiej zamówić bezpośrednio na stronie producenta? Nie wysyłają do PL? Tam cena podobna tylko w USD :)

:
stfraw napisał/a:
Nie lepiej zamówić bezpośrednio na stronie producenta? Nie wysyłają do PL? Tam cena podobna tylko w USD :)


wysyłają, ale z opłatami u nas w kraju i tak na jedno wyjdzie :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, - no dobrze, że nie mam wolnych 2k - bo pewnie bym się nie oparł :mrgreen: Ale jak nie wyprzedadzą do lipca/sierpnia to... :twisted:

:
Słoniu napisał/a:
Iks, - no dobrze, że nie mam wolnych 2k - bo pewnie bym się nie oparł :mrgreen: Ale jak nie wyprzedadzą do lipca/sierpnia to... :twisted:


ale ich nie ma jeszcze :razz: , teraz trzeba tylko 50 euro zaliczki wpłacić, resztę przed wysyłką czyli prawdopodobnie na początku czerwca :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Wiem, 50 euro to nazbieram ale w czerwcu z resztą może być problem... Zobaczymy jak się maj ułoży... Teraz dwa ważne tygodnie w pracy mam, to może uda mi się 50 euro zaliczki zalegalizować. Nie wiem o co z nią chodzi, może lektura za mocna. No oszalałem...

:
mnie się też podoba, ale...nie wiem czy uzbieram :mrgreen: , nie jestem mistrzem w oszczędzaniu :roll: :twisted: jak w lipcu będzie kasa i zegarki na stanie to pomyślimy :wink: Imo dobra cena jak na chrono z tak ekstraordynaryjnym designem :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-04-09, 17:40, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
mnie się też podoba, ale...nie wiem czy uzbieram :mrgreen: , nie jestem mistrzem w oszczędzaniu :roll: :twisted: jak w lipcu będzie kasa i zegarki na stanie to pomyślimy :wink: Imo dobra cena jak na chrono z tak ekstraordynaryjnym designem :razz:

Chyba nikt na tym forum nie jest mistrzem w oszczędzaniu :mrgreen: Ja nie mogłem się powstrzymać jak zobaczyłem to Chrono, i jeszcze PVD :razz: Na stronie producenta jest $100 zaliczki.

:
ale powiedziałem sobie, że mam dosyć zegarków dużych, ciężkich, zbezelowanych itp. a co ja poradzę, że mnie się takie właśnie podobają :shock: :roll: ciężki żywot miłośnika :roll: :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-04-09, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
ale powiedziałem sobie, że mam dosyć zegarków dużych, ciężkich, zbezelowanych itp. a co ja poradzę, że mnie się takie właśnie podobają :shock: :roll: ciężki żywot miłośnika :roll: :twisted:

Ledwo klikąłem alphe i nie mogę się wyleczyć z Magretty do pary... Heh, ze stenkami miałem podobnie, pierwsza marine, potem chrono... A jeszcze trzeba ratę za fokę zapłacić... Mam nadzieję, że w robocie wsio się poukłada.

Kurna, na magrette.eu nie ma przy pre-orderze opcji paypala :evil: W sumie to dobrze - bo i tak kasy nie ma :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.