Mario Paci
Odpowiedz do tematu

:
przypomina mi to nieco wczesne propozycje DJsuperluminovy w temacie o 303 :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Harry Potter pewnie byłby szczęśliwy :cool:

:
Kufa,ja wiem,ze ja dziwny jestem i tak dalej,ale jesli te rozne kolory swieca i zegarek bylby w normalnej cenie to bym nosil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wakacyjniak fajny :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
no ale za 150-200$ a nie w cenie rolka :shock: :shock:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No właśnie, jest dużo odjechanych zegarków cp. Irratum, Android itp.. tylko bez przesady z cenami. Ja rozumiem złoto , diamenty, ceramika to kosztuje a tu nawet nie ma za co zapłacić :mrgreen:

:
Żeby było śmieszniej, niedawno miałem okazję wymienić bardzo miłą korespondencję z panem Kevinem w sprawie wykonania pasków do "serii pierwszej".
Ale moje paski okazały się chyba zbyt kosztowne :mrgreen: :lol:

:
Stasiu napisał/a:
Ale moje paski okazały się chyba zbyt kosztowne :mrgreen: :lol:


no jak żeś chciał po 1000euro za pasek to się nie dziw :mrgreen:
A swoją drogą, pokazuje to, że Kevin ostry majeran musi zażywać, skoro MSRP dał totalnie z d***, a próbuje oszczędzać na paskach :roll: :???:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Stasiu napisał/a:
Żeby było śmieszniej, niedawno miałem okazję wymienić bardzo miłą korespondencję z panem Kevinem w sprawie wykonania pasków do "serii pierwszej".
Ale moje paski okazały się chyba zbyt kosztowne :mrgreen: :lol:


:shock: :lol:

Niezły motyw i to z ust kogoś, kto ma narzut na te zegarki pewnie z kilka tysięcy procent.

Cóż, w sumie już po tym, jak dał taką cenę, można było poznać, że to kombinator...

:
Blaz napisał/a:
że to kombinator...


this is madness!! :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A może były za tanie do tych zegarków :smile: Trzeba było w cenie "zł" zmienić na "gbp" i pewnie było by już akceptowalnie :cool:

:
A jak w cenie zegarka zmienić GBP na zł to może były by tyle warte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.