Seiko Star Wars Watches
Odpowiedz do tematu

:
No dobrze, ale przecież w cenie zegarka jest z pewnością z 50% marży Georga Lucasa, to co się dziwicie. Poza tym modele też wzięli nie z pierwszego lepszego wiadra. Dla mnie cena ma uzasadnienie, jest mocno limitowana liczba, kierowana do zakręconych fanów, którzy śpią w łóżkach-transponderach, a do kościoła chodzą w stroju Vadera. Dadzą tyle z pocałowaniem ręki.

hrg.pl
:
Cena z kosmosu. Podobnie jak akcja filmu :))
Dominik napisał/a:

...Dla mnie cena ma uzasadnienie, jest mocno limitowana liczba, kierowana do zakręconych fanów, którzy śpią w łóżkach-transponderach, a do kościoła chodzą w stroju Vadera. Dadzą tyle z pocałowaniem ręki.

Coś w tym jest.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Się powtórzę - popatrzcie sobie na ceny "zwykłych" Brightzów choćby na Zatoce. Cena niewiele odbiega od tej limitki .. To różnica raptem ok $200, choć są też sporo droższe ...

Na Brightzy nikt nie melepecił, że drogo .. :twisted:

Np KLIK , KLIK 2 , KLIK 3

A limitacja nie jest jakaś duża, zegarki prawdopodobnie szybko się rozejdą i pod koniec przyszłego roku NOS-y będą chodzić za dwa razy tyle .. Co najmniej .. :)

Woytec60
[Usunięty]
:
No to kto pierwszy zainwestuje?
Pewniejsze od Amber Gold :złośliwiec:

:
Vader mi się podoba, ale to nie dość że kfarcok, to jeszcze solar, no i nie rozumie sygnału z Frankfurtu - co byłoby jedynym uzasadnieniem dla mania czegoś takiego.
Stormtrooper jest świetny, ale kategorycznie odmawiam noszenia czegokolwiek z logo Star Wars - a już to logo na tarczy zegarka to całkowita dyskwalifikacja. Już "5" na piątkach wygląda lepiej.
Reszta siakaś taka - za bardzo gadżeciarska. No, może Yoda by jeszcze przeszedł.

Wniosek: Stormtrooper byłby świetny, ale bez powiązania ze starwarsami.

pozdrawiam
narfas

:
Stormtrooper - nosiłbym. Fajny smaczek z napisami w języku "Basic" chyba?, na boku koperty. :))

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Maro66 napisał/a:
w języku "Basic"


to angielski tylko pisany aurebeshem ;) :P



tu np. "Stormtrooper" :P

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jak zwał, tak zwał. Wygląda to świetnie cool


Ostatnio zmieniony przez Maro66 2012-09-15, 18:13, w całości zmieniany 1 raz
Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
jak ktos lubi SW, to czemu nie.
Ale im dluzej patrze na te zegary, tym mniej mi sie podobaja - za bardzo gadzeciarskie; za duzo napisow, za malo designu wg mnie.

to troche jak z WRXem orienta - zegar fajny, ale reklama subaru na tarczy mnie zniechecila

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
jak ktos lubi SW, to czemu nie.


Cała linia jest dla tych co lubią SW. :P Tu akurat reklamować nic nie trzeba jak w przypadku Subaru...

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Szczerze mowiac to nie podchodzi mi jedynie Darth Maul.
Swietne sa!
Tylko cena maksymalnie pojechana.

Ostatnio zmieniony przez Janek 2012-09-16, 11:56, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek napisał/a:
Szczerze mowiac to nie podchodzi mi jedynie Darth Maul.


Bo to zegarek siedmioletniego fana Diablo.

pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2012-09-16, 11:59, w całości zmieniany 2 razy
:
Iks napisał/a:
Cała linia jest dla tych co lubią SW.

Niewątpliwie, chociaż niektóre podobają mi się mimo, iż fanem SW nie jestem.

Ostatnio zmieniony przez bEEf 2012-09-16, 12:09, w całości zmieniany 1 raz
Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Seria fajna, cena już nie, w końcu wzięta z kosmosu nie.

:
Sie tak zastanawiam, czy nie czas pomalu, zeby jakis topik w rodzaju "cytaty z userow" tu zalozyc, taki jak na knives... ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.