Parnis Diver PA6007
Odpowiedz do tematu

:
:popcorn: na KMZiZzWCH ciekawie się zrobiło :shock:

:
linka dej

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tak sobie czytam ten wątek :popcorn: i nie wiem, czy śmiać się czy płakać. hmmm

:
Niechcący wywołałem niemałe zamieszanie :oops:

:
Oj niektórym tam gul skacze :D

Dałeś Słoniu czadu... masz tam też dużo zwolenników, których nie ma u nas :D

World Wide Watches
:
Sz.P. Ratyński trzyma poziom jak zawsze wyjątkowo nisko. :D

Sylwek
[Usunięty]
:
Przebrnąłem ..... cool nie chcę być niegrzeczny .. hmmm
delikatnie rzecz ujmując ,niektórzy userzy kiziowiska zasługują na miano "faszystów" emocjonalno-mentalnych :D

:
machlo napisał/a:
Sz.P. Ratyński trzyma poziom jak zawsze wyjątkowo nisko. :D


a nie niżej od "nisko"? hmmm :))

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
...tak zapobiegawczo, cobyście za daleko nie zabrnęli - spokój mi tutaj

:
Już jest spokojnie...nie zdążyłem nic merytorycznego napisać na kizi...zamkli mi przed nosem.

:
Cezar napisał/a:
Już jest spokojnie...nie zdążyłem nic merytorycznego napisać na kizi...zamkli mi przed nosem.


Od kiedy uaktywnił się Kaido wdając się w przepychanki z Ratyńskim, zacząłem liczyć minuty do zamknięcia wątku. To takie przewidywalne...

pozdrawiam
Narfas

Blaz
[Usunięty]
:
Narfas, inaczej - od kiedy uaktywnił się Sokół Maltański było wiadomo, że prędzej czy później zabiorom. To taki Strażnik Prawości wysyłany na najgorsze fronty. Wróć! On sam się tam wysyła. :))

:
Smutne - ale prawdziwe... Ja już przestałem się w tym wątku na Kizi udzielać wiedząc, że do zamknięcia niewiele brakuje. Zaskoczyła mnie pozytywnie za to pozostała dwójka moderatorów. Cóż, może jak ktoś kolejny napisze recenzję np. portugalca to będzie im coraz ciężej z tym walczyć. Dobrze, że wątek chociaż został.

Blaz
[Usunięty]
:
Słoniu, bo to było do przewidzenia. Pewnego czasu Janek też chciał wprowadzić na kizi inne zegarki niż obowiązujące. Pisał recenzje. I zawsze tak się działo, że przychodził Sokół, rozpoczynał flejma (a we flejmach jest mistrzem). Flejm sam osobiście doprowadzał do poziomu magla i zawsze w pewnym momencie oświadczał, że jako mod widzi, iż temat doszedł do dna, więc zamyka. Typowa taktyka. Kiedyś pomagał mu w tym Adi i jeszcze kilku pomagierów, ale znikli lub już się pod swoimi nickami pojawiać nie mogą. Sam musi więc tą robotę odwalać, mało kto mu w tym pomaga, więc musi w sobie tą nienawiść skumulować. :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.