Projekt "Kompresor"? Czemu nie ...
Odpowiedz do tematu

:
...ale nie jest żółty, na jaki wygląda na fotach.

:
Data jest też krzywo, bliżej czwartej niż piątej :cry:

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Te koronki jak będziecie masywke już robić to może nie muszą być dużo większe w obwodzie, ale znacznie grubsze - doda to efektu moim zdaniem. Ja tez byłbym za mniej świecąca ale bardziej bezowa luma.

Tylko da data kaszani cały projekt IMHO facepalm .

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
A co ty się datą martwisz - będą dwie wersje :-)
Sam widziałeś że na WUS chłopaki mieli mniej-więcej odwrotne opinie niż nasze tutaj hmmm :D I bądź tu mądry i pisz wiersze ... ;-)
Koronki będą o milimetr większej średnicy, podcięte żeby nimi wygodnie operować, i bardziej "odsadzone" od koperty dzięki temu podcięciu - tak jak na rysunkach naszych.
Ten kolor ze zdjęć w ogóle jest z dupy wyjęty - kompletnie nie oddaje rzeczywistego.
Ale i tak na żywo jest chyba ciut za ciemny - teraz spróbujemy z P1205C i zobaczymy, powinno być lepiej.

:
No bo stary jestem juz i zapomialem ze bez daty tez bedzie ... :P

InfectedControl a.k.a. Dawid
emster
[Usunięty]
:
Może to głupie pytanie, ale czy mechanizm bez daty będzie odchudzony ze zbędnych elementów, czy po prostu będzie sobie data zakryta tarczą?
Czy wskazówka godzinowa nie miała być planowo ciut większa? Ta trochę niknie przy minutowej?
Pozdro.

:
Mechanizm do wersji "bez okna daty" będzie identyczny.

Nawigator na żywca wygląda tak :








Zmiany które będą wprowadzone do wersji seryjnej :
1. koło datownika będzie czarne z białymi cyframi/pojawi się wersja wogóle bez daty.
2. tarcza będzie mieć kolor i strukturę taką samą jak w RWD - ciemnoczekoladowy/prawie czarny, ze szlifem słoneczkowym.
3. kolor lumy P1205, bo ten jest zbyt żółty
4. pasek czarny, z beżowym szyciem
5. koronki powiększone o 1 mm
6. na kopercie pojawią się podcięcia na pasek, i pod koronkami.
7. może, ale jeszcze zobaczymy, pierścień zostanie zrobiony jako półmatowy. Teraz jest matowy.

Koperta leży kapitalnie, później dam go komuś mniej modelowo niż MUA zbudowanemu ;-) żeby powiedział jak się nosi na witkach, a nie męskich rękach :złośliwiec:

:
Pierścień bym zostawił - reszta zmian na +.
Szykuje się wasz najładniejszy zegarek - jestem wywalony z kapci :shock:

Skate or die!
:
Zapowiada się następny "must have" od Gerlacha :)
Powodzenia w realizacji projektu!

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Dzięki chłopaki.
Wystarczyło strzelić ludzkie fotki ;-) i ogólnie naprawdę jest nieźle - a będzie jeszcze lepiej. Jakby go dać do focenia naszym magikom, a nie takiej foto popierdółce jak ja, to by było WOW od razu ;-)

:
Zgłaszam się na ochotnika na testy nadgarstkowe - dla tych normalnych rozmiarów ręki ;-)

:
I jeszcze "bebech".



Pierścień centrujacy wg. naszego "patentu", i NH35A w całej swojej, wątpliwej, urodzie ;-)

:
Niema wstydu, a po poprawkach będzie miód cool pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No no, zaczyna wygladac ciekawie :)

:
Jest moc! pifko

Krzysiu, chyba będziesz mnie musiał jakąś linię kredytową otworzyć. :facepalm:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.