Czarna Marina
Odpowiedz do tematu

:
carpetmonster napisał/a:
fajnie byłoby usłyszeć opinię kogoś tutaj.


Rudolf napisał/a:
Pvd dobrze położone ciężko usunąć chyba że papierem ściernym lub dremelkiem


^^^A to kuwa to nie opinia???

Segoy
:
Segoy napisał/a:
carpetmonster napisał/a:
fajnie byłoby usłyszeć opinię kogoś tutaj.


Rudolf napisał/a:
Pvd dobrze położone ciężko usunąć chyba że papierem ściernym lub dremelkiem


^^^A to kuwa to nie opinia???


Tylko informacja o tym że dobre PVD ciężko się zdziera (o czym już czytałem szukając info o zegarkach pvd) . Skąd kuwa mam wiedzieć czy PVD w chińczykach jest dobrze położone czy nie i jakiej jakości jest powłoka w konkretnie chińskich zegarkach? Dlatego nadal ciekaw jestem opinii kogoś kto zegarek nosił dłużej niż miesiąc i spotkał na swej drodze np futrynę.

:
Przecież Rudolf pisał właśnie o tym chińskim PVD na tej chińskiej marynie. :wkurzony:

A czy miał spotkanie z futryną tego już nie wiem....

Segoy
:
Ja to widocznie jestem słabo miarodajny , miałem czarną MM i nosiłem ją z przerwami z rok czasu , miałem złotą to też powłoka pvd i również w trakcie zwykłego noszenia nie było problemu z powłoką. Z innej też usuwałem pvd i jest mozolna robota jak ma się tylko ścierny papierek i mało cierpliwości .
Nie uderzam własnymi zegarkami o futrynę , kilka razy upadł mi jakiś zegarek ale nie w pvd.
To jest jasna informacja , czy nadal zawile ?

:
Rudolf, bo ty jesteś komercyjny sprzedawczyk i twoja opinia to jak u pana Mirka Handlarza. :P
Napisz jeszcze że twoje maryny nosiła starsza pani do kościoła i w krótkie trasy ;)

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Miałem, używałem ok 3 m-cy. Oczywiście na zmianę z innymi, więc średnio intensywnie. Było wszystko ok. Teraz kupiłem drugiego.

:
Z_bych napisał/a:
Miałem, używałem ok 3 m-cy. Oczywiście na zmianę z innymi, więc średnio intensywnie. Było wszystko ok. Teraz kupiłem drugiego.

A mógłbyś wrzucić jakieś fotki?

Pozdrawiam Marcin
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.