Dwa modele Casio-różnic
Odpowiedz do tematu

: Dwa modele Casio-różnic
mam pytanko mam nadzieję że w dobrym dziale piszę.
Jaka jest różnica między dwoma zegarkami:
-Casio EFR-505D-7A
-CASIO EFR-505D-7AVEF
próbowałem poszukać w necie ale same sprzeczne informacje szczególnie jeśli chodzi o wielkość koperty, 43mm w innym 51mm?
W jednego ze sklepów dostałem info że to te same zegarki?
help
tomek

:
Na pewno ten model nie ma 51mm , a to że występuje pod dwoma kodami to przez to że ktoś sobie skrócił pełną nazwę 7AVEF na 7A .

:
to jest dobra wiadomość bo mi się ten zegarek strasznie spodobał i planuje sobie gift na urodziny zrobić, a koperta 51mm to dla mnie sporo za dużo. A może masz w ogóle jakąś opinię "techniczną" na temat tego zegarka? Nie ukrywam że dopiero zaczynam się orientować w temacie.

:
Na ogół podaje się takie wymiary średnica w tym zegarku to 45mm a wysokość to rozmiar "lug to lug" czyli cała długość z uszami to 51 mm .
Cytat:
Koperta - Szerokość: 45.00 mm,
Koperta - Wysokość: 51.00 mm


Co do jakości to z tym nie powinno być problemu Casio Edifice to ładne dobrze zrobione zegarki w normalnym budżecie .

:
zamówiony, pochwalę się jak założę na rękę, dzięki pozdrawiam

:
thomaskay, bardzo fajny model :) Zamów mu jeszcze fajny paseczek i będzie do koszuli jak ta lala :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
to będzie mój pierwszy zegarek z bransoletą, wcześniejsze które kupowałem zawsze były z paskiem i trochę tańsze... także na razie zostanie bransoleta a jeśli się nie sprawdzi to poszukam odpowiedniego paska :))

:
thomaskay, bransoleta powinna być ok. W tych wyższych modelach jest z pełnych ogniw :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
dotarł :)) jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany chociaż bransoleta za duża i będzie trzeba ja skrócić, ale zegarek w porównaniu do tych których używałem dotychczas zupełnie z innej bajki,ciekaw jestem jak będzie się używał :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.