Orient - gwarancja międzynarodowa
Odpowiedz do tematu

:
Zegarek już u mnie. Naprawa płatna tak jak pisałem. Tylko delikatnie os strony dekla koperta wduszona nie wiem czym to odkręcali mały szczegół nie rzucający się w oczy.
A druga sprawa i może ktoś mądrzejszy podpowie zrobili test szczelności na +10 bar ( tak jest na wydruku) gdzie zegarek ma wodoszczelność do 20 bar ??

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
zegarek ma wodoszczelność do 20 bar

No może juz nie ma :złośliwiec:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, ciężko będzie do sprawdzić :) Pewnie trzeba zejść ze 30 m żeby wodoszczelność statyczna miała te 200 m :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
emster
[Usunięty]
:
Hańcza, długi sznurek, na jednym jego końcu zegarek :))

:
Da się zrobić, wysyłaj do mnie, pojadę nad Hańczę, pożyczę łódkę i ciepnę zegarkiem w toń i zobaczymy jak będzie wyglądał po wyłowieniu ;)

:
widzę, że problemy z koronkami w oriencie to norma. Mam wycieczkowicza, mako i OSa i jedynie w OSie koronka zakręca się tak jak powinna, w pozostałych dwóch trzeba troszke pokombinować żeby gwint złapał i dość ciężko się kręci.
Dobrze widzieć, że z serwisem nie ma problemu i nie jest to jakieś strasznie drogie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.