GR-8900A 7---GR-8900 1--- GR-8900A 1
Odpowiedz do tematu

: GR-8900A 7---GR-8900 1--- GR-8900A 1
Który byście nosili?

:
facepalm

Stary, ale wklej z łaski swojej jakieś foto chociaż... hmmm

:
KrisDOA, 8900 mają dość ciemny negatyw. Ale brałbym białasa :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
GR-8900A 7 raczej bym odpuścił bo biały lubi "łapać kolory" od ubrań i jak masz zamiar nosić go na co dzień to szybko straci swój urok.
GR-8900A 1 to negatyw i tutaj to zależy co myślisz o czytelności takiego wyświetlacza ;)
Ja miałem GR-8900 1... ale tylko przez chwilę i zastąpiłem go G-9300 i ten został u mnie na stałe...

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Jest też GR-8900 bez negatywu ale już nie tak ładny.

[ Dodano: 2014-09-20, 11:07 ]
http://www.crazytime.pl/p...-GR-8900-1.html

G-9300 fajny ale drogi:-D

[ Dodano: 2014-09-20, 11:57 ]
http://www.crazytime.pl/p...GR-8900A-7.html

A on nie jest polakierowany? Mimo lakieru i tak łapie kolory? Zegarek będzie intensywnie użytkowany a w necie brakuje zdjęć czy filmów z używanymi białasami żeby zobaczyć jak wyglądają z upływem czasu.

:
KrisDOA napisał/a:

A on nie jest polakierowany? Mimo lakieru i tak łapie kolory? Zegarek będzie intensywnie użytkowany a w necie brakuje zdjęć czy filmów z używanymi białasami żeby zobaczyć jak wyglądają z upływem czasu.
'

Wszystkie kolorowe "G" maja tendencję do łapania kolorów ;) - jak chcesz go użytkować intensywnie to czarny najlepiej "pozyskać" wtedy masz spokój :)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
KrisDOA, ten lakierowany nie powinien tak łapać brudu. Szlufka będzie i od spodu bo tam nie ma lakieru.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Trudno, trzeba będzie co jakiś czas pucować. Mimo że nieco DISCO zajeżdża ten modelnie mogę wybić go sobie z głowy, przypomina pande i boty z star-wars:-D

[ Dodano: 2014-09-23, 23:36 ]
Dzisiaj rozmawiałem z gościem, który wystawił GR-8900A 7 na tablicy, kupiony 3 miechy temu na crazytime.pl i koleś stwierdził że czarne przebarwienia zrobiły się po 2 miesiącach i są nie do usunięcia. Po prostu lakier się wytarł na krawędziach i wygląda to nieciekawie. Szukam też G-9300 ale znaleźć coś z budżetem 400pln trochę ciężko.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.