Koncepcja Forumowca 2014
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Hej a może tak zdrobniale pomieszać Żabola z ropuchą i wyjdzie Żabuch .
To taki Żabol na głębokim wdechu ;)

:
Aaa... jakby tak w końcówce złotej wskazówki sekundnika dać jaskrawo zieloną lumę. Byłby to IMHO tak pożądany akcent barwny, a zarazem rzecz praktyczna, ceterem censeo BUFO BUFO jako nazwa brzmi nieźle.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-12-17, 17:43, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Aleście zamieszali z tymi koncepcjami... hmmm może warto by było wybrać jedną z wersji zaproponowanych przez Kumotrów projektujących i nad nią toczyć boje? Bo na tą chwile to jest młyn okrutny... :głową w mur:

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, No toż Hegemon zapowiedział, będzie ankietka w przyszłym roku :))
Na razie rozwijamy wszystkie 3 równolegle ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Kurna jeszcze tęczę dajmy na tarczy :facepalm:
Ten niebieski potrzebny w tym zegarku jak druga dziura w... tym miejscu, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę :D
Zielony, złoty i niebieski? No bez jaj :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Jaskrawozielony nie jest głupim pomysłem, pomarańczowy tym bardziej. Czerwony też by uszedł. Ale nie niebieski, bo przyjadę i dam wpysk plask :złośliwiec:
Jeszcze kurna zaraz różową wskazówkę zaproponują plask

Poprośmy kolegów od renderów 3D o zrobienie wersji 2D (Nie znam się na tym, ale to będzie szybsze niż tworzenie w 3D renderu Maxia) i będziemy mogli porównać te 3 koncepcje.

:
gryson napisał/a:
Ale nie niebieski, bo przyjadę i dam wpysk plask :złośliwiec:


Widzisz, bo kolegów trzeba agitować językiem im bliskim - czyli przekupstwa i groźby cool
:D pifko :))

:
Jak bedzie trzeba, to ja chetnie swoje sily polacze z Maxiem tak jak to robilismy przy Foce

Szczerze mowiac bardziej mi sie jego ostatni projekt podoba, niz moj wlasny. Wrzucam te rendery bardziej, zeby podkrecic dyskusje na temat tarczy, wskazowek, bezela itp. A moze sie okaze, ze cos da sie zrobic inaczej.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
Jak bedzie trzeba, to ja chetnie swoje sily polacze z Maxiem tak jak to robilismy przy Foce

Szczerze mowiac bardziej mi sie jego ostatni projekt podoba, niz moj wlasny. Wrzucam te rendery bardziej, zeby podkrecic dyskusje na temat tarczy, wskazowek, bezela itp. A moze sie okaze, ze cos da sie zrobic inaczej.

Pozdrawiam
Eryk


No i to to ja rozumiem, Jogi Babu pifko

:
ALAMO napisał/a:
gryson napisał/a:
Ale nie niebieski, bo przyjadę i dam wpysk plask :złośliwiec:


Widzisz, bo kolegów trzeba agitować językiem im bliskim - czyli przekupstwa i groźby cool
:D pifko :))


Jak inne argumenty nie działają to pozostaje użyć... wrodzonego uroku i fizjonomii ;)

:
... kup pan cegłę ...
:D

:
:D :D :D https://www.youtube.com/watch?v=cvgw9I-xdmU

Ostatnio zmieniony przez gryson 2014-12-17, 18:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Erolek napisał/a:
Jak bedzie trzeba, to ja chetnie swoje sily polacze z Maxiem tak jak to robilismy przy Foce

Szczerze mowiac bardziej mi sie jego ostatni projekt podoba, niz moj wlasny. Wrzucam te rendery bardziej, zeby podkrecic dyskusje na temat tarczy, wskazowek, bezela itp. A moze sie okaze, ze cos da sie zrobic inaczej.

Pozdrawiam
Eryk


Eryk - klasa!
pifko

:
Erolek napisał/a:
Jak bedzie trzeba, to ja chetnie swoje sily polacze z Maxiem tak jak to robilismy przy Foce

Szczerze mowiac bardziej mi sie jego ostatni projekt podoba, niz moj wlasny. Wrzucam te rendery bardziej, zeby podkrecic dyskusje na temat tarczy, wskazowek, bezela itp. A moze sie okaze, ze cos da sie zrobic inaczej.

Pozdrawiam
Eryk


Ha - też tak mam :) pifko

:
Erolek napisał/a:
Jak bedzie trzeba, to ja chetnie swoje sily polacze z Maxiem tak jak to robilismy przy Foce

Szczerze mowiac bardziej mi sie jego ostatni projekt podoba, niz moj wlasny. Wrzucam te rendery bardziej, zeby podkrecic dyskusje na temat tarczy, wskazowek, bezela itp. A moze sie okaze, ze cos da sie zrobic inaczej.

Pozdrawiam
Eryk


No to w zasadzie nie ma się o co martwić pifko pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Santino napisał/a:
Z_bych napisał/a:
odpoczniesz niedługo to dojdziesz do siebie

Nie pomoże.
Musiałbym sobie kręgosłup cały wymienić. :-(


No to trzeba się przyzwyczaić. Za drobną opłatą udzielę kilku lekcji ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.