Koszulka forum 2014
Odpowiedz do tematu

:
Tak, ale Wiader Zinajdy jest trochę zbyt dosławny i jakiś nawiedzony mógłby się czepić o plagiat. A ten powyżej nie jestaż tak oczywisty, taka Buka - każdy wie, że nie, ale zawsze mozna się wybronić ;)

:
A widziałeś go? Bo ja jeszcze tego rysunku nikomu nie pokazywałem.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
A w wątku Kosmonauty go nie pokazywałeś? Jesli popieprzyłem, to sorry. Tym bardziej czekam...

:
Ta, już to widzę, jak ktoś znajdzie koszulkę wykonaną w kilkudziesięciu egzemplarzach, na niszowym forum w małym kraju i się dobierze od strony praw autorskich. W czasach gdy działają te wszystkie 24 godzinne firmy koszulkowe qwertee, teefury itd. i tłuką wszystko jak leci z copyrajt orajt :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Ta, już to widzę, jak ktoś znajdzie koszulkę wykonaną w kilkudziesięciu egzemplarzach, na niszowym forum w małym kraju i się dobierze od strony praw autorskich. W czasach gdy działają te wszystkie 24 godzinne firmy koszulkowe qwertee, teefury itd. i tłuką wszystko jak leci z copyrajt orajt :))


+1
Dawajcie projekty bo koszulki z tamtego roku są super jakości i jeszcze tak dobrego t-shirtu nie miałem a fajnie mieć coś nowego

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja tam lubiem:
1. rysunki Zinajdy
2. Starłorsów cuzamen powsiem

pifko

:
1. Kosmonauta Charliego
2 Żaba ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Piszę się.

Non serviam.
:
Żaba!!! Brąz, zielen, khaki, oliwka czy camo

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
To robimy listę. :popcorn:

Kosmonauta by Charlie - czarna
1. Iks

Kosmonauta by Charlie - czerwona
1. Iks

Kosmonauta by Charlie - z wiaderem
1.


Jak się zbierze odpowiednio dużo osób to się wariant wrzuci do produkcji po prostu, jak będzie 2-3 chętnych to się odpuści. Nie ma co tracić czasu, projektu nie poprawimy. Jak Vader Zinajdy będzie fajny (a czuję, że będzie), to się dorzuci wizualizację i wariant do zapisów. ;)
:))

Edyta:

1. Z Żabą analogicznie

Ostatnio zmieniony przez Iks 2015-05-16, 14:33, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Chciałbym jeszcze forumową mordkę...

Kosmonauta by Charlie - czarna
1. Iks

Kosmonauta by Charlie - czerwona
1. Iks
2. Z_bych

Kosmonauta by Charlie - z wiaderem
1. Z_bych

Żaba
1. Z_bych

:
Kosmonauta by Charlie - czarna
1. Iks
2. kornel91- szara :)

Kosmonauta by Charlie - czerwona
1. Iks
2. Z_bych

Kosmonauta by Charlie - z wiaderem
1. Z_bych

Żaba
1. Z_bych
2. kornel91

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Szymon
[Usunięty]
:
Kuffa... już zapisy? hmmm

A rysunku Pawła jeszcze nikt nie widział.... Ja tam poczekam jeszcze :popcorn:

:
Szymon napisał/a:
A rysunku Pawła jeszcze nikt nie widział.... Ja tam poczekam jeszcze


A czytała osoba co napisałem pod zapisami?

Cytat:
Jak się zbierze odpowiednio dużo osób to się wariant wrzuci do produkcji po prostu, jak będzie 2-3 chętnych to się odpuści. Nie ma co tracić czasu, projektu nie poprawimy. Jak Vader Zinajdy będzie fajny (a czuję, że będzie), to się dorzuci wizualizację i wariant do zapisów.[...]Z żabą analogicznie.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Szymon
[Usunięty]
:
Iks,

Osoba przeoczyła czytając na telefonie :oops:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.