Koszulka forum 2014
Odpowiedz do tematu

Szymon
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
No to przeca znalazłem :D


No chyba nie skoro dobra koszulka leżeć na Tobie nie umie :D
A może po prostu za dużą wziałeś? hmmm

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2015-05-18, 23:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Szymon napisał/a:
koszulka leżeć na Tobie nie umie

Pogadamy za 12 lat :P

:
Proponuje sie wstrzymać z tymi zapisami, imho projekt jest dobry, ale nie porywający. Koleżanka obiecała mi narysować poprawiona wersje projektu, ale teraz ma inne zlecenia wiec to może potrwać ze dwa tygodnie.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Szymon
[Usunięty]
:
Michał napisał/a:
Proponuje sie wstrzymać z tymi zapisami, imho projekt jest dobry, ale nie porywający. Koleżanka obiecała mi narysować poprawiona wersje projektu, ale teraz ma inne zlecenia wiec to może potrwać ze dwa tygodnie.


Pośpiechu nie ma raczej pifko

:
ja bym już czarnego kosmonautę założył...

Ostatnio zmieniony przez marekgro 2015-05-19, 16:42, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja też właśnie. Czuję, że będziemy kombinować, a i tak wygra pierwotny koncept. Albo ktoś robi wzór od początku albo nie, ale takie dziubanie w gotowych bo "tu damy kreskę o 2 cm bardziej w prawo" to to jest sztuka dla sztuki. Imo.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
przeklejam więc to, co uzyskaliśmy do tej pory:

Kosmonauta by Charlie - czarna http://oi59.tinypic.com/aeux52.jpg
1. Iks
2. kornel91- szara
3. Fazi
4. Remik
5. Szymon
6. marekgro

Kosmonauta by Charlie - czerwona http://oi60.tinypic.com/okc3mw.jpg
1. Iks
2. Z_bych
3. Fazi
4. Remik

Kosmonauta by Charlie - z wiaderem Charlie, będziesz tu jeszcze coś robił?
1. Z_bych
2. Fazi
3. Remik
4. Szymon

Żaba (na razie bez projektu)
1. Z_bych
2. kornel91
3. Fazi
4. Remik

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Iks, ale nie uważasz, że ten Vader jest strasznie słaby? Bo sorry, ale ja tak uważam...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, ale wiader nie skończony jest imho, i nie tylko imho

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Michał napisał/a:
ale nie uważasz, że ten Vader jest strasznie słaby?


A zapisałem się na wiadera? facepalm Trzeba czytać wcześniejsze posty, 4 raz mi się naprawdę nie chce wklejać uzasadnienia tych zapisów.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
tak czy inaczej, jeśli okaże się, że wybieramy więcej niż jeden projekt i chcemy iść przez cupsella, możemy dostać od nich przykładową koszulkę dowolnego koloru (ale bez naszego nadruku).

jeśli o mnie chodzi, obojętnie jak będziemy iść, byleby koszulki były.

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
nie no tak jak pisałem ten vader to tak dla żartu zrobiony, fajny projekt z lordem ma mieć Zinajda to ja już nic nie kombinuję w tej materii

pifko

[ Dodano: 2015-05-19, 18:24 ]
może uda mi się zrobić coś jeszcze pod żabola, jakiś pomysł jest tylko czasu mało

:
Nie wiem czy fajny, ale zupełnie inny, w moim tradycyjnym "szkicowym" stylu. Prosiłem mojego Piotra o pomoc, ma jutro zrobić wersję wektorową to ją umieszczę w tym temacie. Oczywiście, będę też miał oryginał w Zgierzu.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Paweł pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
:popcorn:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.