G.Gerlach ORP Orzel 85A
Odpowiedz do tematu

:
Raz użyłem kompresora, ale za duży był - tylko mi teleskopy w ręku zostały. Ale fakt, pyłka też nie znaleziono cool

Gburcydydes.

:
Z_bych napisał/a:
Próbowałem też pod wyciągiem w kuchni, ale tylko kilka zegarków mi wpadło do szybu


No to po co w kopalni mieszkasz. :popcorn: :))

Drzewo bez korzenia daleko nie zajdzie
diver
[Usunięty]
:
co Wy pitolicie, powiedzcie kiedy ten nowy większy ORP będzie?

:
Orzeł na Worn & Wound pifko

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Zanabyłem droga kupna...

Piękny Ci ON, czym dłużej obcuję z nim tym piękniej mu z pyska... ale dokąd tak śpieszno mu? Wprawdzie obiecałem mu kolegę nawigatora, ale żeby takie parcie miał? i że do mężczyzny? brrr
Może to chwilowa narowistość ale od tygodnia robi +25/dobę co wsród pospolitych japońskich kolegów wywołuje uśmiech politowawczo-zazdrosny bo choć dokładniejsi są to urody im brak.

:
Nikczemnick, trochę dużo. Może niech Svedos się wypowie i na regulację go.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
W jeśli to "stała" odchyłka to wystarczy zwykła regulacja.

Sylwek
[Usunięty]
:
Nikczemnick, całe dwa, dwa,, DWA posty .....

Moja mowa będzie krótka . wyy...aj z mego ogródka. Nie jestem związany z Gerlachami ani emocjonalnie,ani biznesowo , ale strasznie mnie wku....rrr wiają takie odsobniki,co ani " Dzień Dobry,ani pocałuj mnie w dupę "

i od razu krytyka sryka ... Svedos jest gość z klasą... mi jej brak i dlatego sobie nie odmawiam

:
:))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sylwek napisał/a:
Nikczemnick, całe dwa, dwa,, DWA posty .....

Moja mowa będzie krótka . wyy...aj z mego ogródka. Nie jestem związany z Gerlachami ani emocjonalnie,ani biznesowo , ale strasznie mnie wku....rrr wiają takie odsobniki,co ani " Dzień Dobry,ani pocałuj mnie w dupę "

i od razu krytyka sryka ... Svedos jest gość z klasą... mi jej brak i dlatego sobie nie odmawiam


To żeś go kulturą znokautował...

:
...wysoką, haute coulture :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
dajcie spokój, przecież widać że pite było i się "polski ułan co się kulom nie kłania" włączył

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ale żeby o 20:29 ? hmmm
:)) pifko

:
No co? Zobaczył (czy raczej się dowiedział, bo przeciez nie paczy na niego) 5 goli Lewego i musiał :złośliwiec:

A nie, o 20:29 chyba jeszcze nie hmmm to może antycypował? :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Sylwek
[Usunięty]
:
Pite nie było, Lewego nie oglądano i nie antycypowano,więc proszę się nie czepiać.
Tatko mnie nauczył skutecznie,że jak się włazi do czyjejś chałupy,to należy się grzecznie przywitać,a nie od razu z buciorami do wyra,czy na stół,bo można z punktu wryja wyłapać. Tyle... cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.