FOKA at finish
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
a ja wczoraj wykąpałem się z moją foczką i wszystko gra jak na razie - test przy niskim zanurzeniu zdany
dzisiaj przejdzie kolejny test na saunie

P.S. bezel z dnia na dzień coraz luźniej chodzi, więc cieszę się, że będzie to naprawione
czekam na instrukcje

Pozdrawiam

Jarek
:
Czy Otago tez bedzie przesuniete w czasie?

:
bEEf napisał/a:
Sylwek, jesteś ostatnią osobą, która powinna tu się obwiniać i za cokolwiek przepraszać.
pifko


możne nie ostatnią ale na pewno pierwszą, powinienem to wyłapać od razu nie było by całego tego kołowrotku ze zwrotnymi wysyłkami i nerwówki w temacie.

:
dtox, tak koperty do Otago również wrócą do producenta, zakładam że tam jest ten sam pierścień, a po sprawdzeniu kilkanaście kopert budzi nasze wątpliwości.

:
dtox napisał/a:
Czy Otago tez bedzie przesuniete w czasie?


Mamy nadzieję że jeśli tak, to niewiele - i tak miały trafic na rynek w grudniu.

:
Z drugiej strony pewnie wszyscy by się wściekli wiedzą, że ich foka będzie jeszcze miesiąc później. Już na koniec było poganianie :P

:
Poważnym plusem tej sytuacji jest to, że wreszcie na jakiś miesiąc przestane co 15 minut sprawdzać czy na Paczkomatach już nie ma dla mnie przesyłki cool

Langsam, langsam aber sicher pifko

Foch und Ch.
:
Svedos a jak będzie wyglądać sytuacja z tym obtartym indeksem w moim egzemplarzu? Czy będą do nas wracały dokładnie te same koperty według numerków?

Cieszę się, że znaleźliście rozwiązanie :)

Marcin
last.fm
纳丹
:
Nathan, te zostanie wymieniony bezel.

:
Nathan, To zapewne zostanie wyeliminowane, to już detal w obliczu takiej "akcji powrotowej".

Ja poproszę na PW dane wysyłkowe wszystkich NOWYCH właścicieli FOK, którzy zakupili ją w ostatnim czasie, a nie ma ich na liście w pierwszym poście tego wątku.

Listę zauktualizuję i podeślę Svedosowi do wysyłki zwrotnej.

Lista będzie wówczas najbardziej aktualna.

hrg.pl
:
Mam jeszcze pytanie.
Bezel stanie się jednokierunkowy, czy tego nie ruszamy??

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, nie bezel pozostanie dwukierunkowy, tego nie da się już zmienić, wymianie będzie podlegać tylko pierścień sprężysty i w niektórych przypadkach także bezel tak jak u Nathana.

:
ALAMO, Svedos, dzieki za info. Fajne z Was kumotry. Lubie Was ;)
Prosze mi zrobic prezent na mikolaja i zmontowac grafitowe Otago na full wypasie :)

Woytec60
[Usunięty]
:
No to se poczekam ;)
Może i lepiej, że nie dostałem z wadą, tylko bym się w$#@*§ł a tak, to foczka będzie jak marzenie :)
Tylko cierpliwości mi dajcie... :głową w mur:

:
Taki mały feler w pierścieniu, sprawił zagorzałą dyskusję na temat FOKI.
Pewnie teraz co niektórzy kumotrzy żałują że sprzedali Foczke.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.