Parnis Diver PA6007
Odpowiedz do tematu

:
michu napisał/a:
KMZiZ to takie towarzystwo wzajemnej adoracji - takie nadęte snoby heh. Byłem tam zarejestrowany ze 4 lata. Nigdy więcej tam nie wrócę.

A ja tam jestem i będę.
Właśnie ze względu na kilku gości .
No i warto wiedzieć więcej

Co nie zmienia faktu że źle się tam czuję , ot tak jak gołodupiec

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, znaczy, że jakbyś miał np. Omegę, to byś się tam lepiej czuł??
facepalm

Sylwek
[Usunięty]
:
A wiecie ,dlaczego tak się dzieje?? bo ludzie sami sobie budują drabinkę własnej wartości ,, a szczebelki tej wartości opierają na posiadaniu. :))


z mojej strony to tyle ;)

:
Sylwek, skoro poczucie wartości budują tylko na posiadaniu, to może znaczyć, że innych podstaw nie mają...
To smutne - dla nich...

:
A ja tam żałuję że mam czas żeby czytać tylko jedno forum, a i to po łebkach.
Najchętniej czytałbym wszystko, ale cóż, trzeba wybierać.

pozdrawiam
Narfas

:
Santino napisał/a:
To smutne - dla nich...
ale my mamy bekę :))

:
Santino napisał/a:
staszek, znaczy, że jakbyś miał np. Omegę, to byś się tam lepiej czuł??
facepalm

Absolutnie nie
Nawet jakbym miał dziesięć Omeg i Patków to jest tam wytworzona jakaś taka dziwna atmosfera . Nie umiem jej nazwać . Nie jestem ą ę .... Nie jestem pozerem .
A o to chodzi.
Brak tam entuzjazmu a jest nakręcanie się nawzajem posiadanymi zegarkami .
Tam nawet Bill Gates źle by się czuł - a jego to chyba stać na więcej niż na Omegę.


Tak na marginesie : Omeżkę na bank będę miał w ciągu 2,3 lat .Bo podoba mi się . Po prostu

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, ufff, bo Cię nieopatrznie zrozumiałem.
pifko

michu
[Usunięty]
:
W "nakręcaniu się" i snobiźmie bryluje tam osoba, która udziela się intensywnie również na GMT.
P.S. ja zostałem usunięty z KMZIZ bo ośmieliłem się krytykować szacownych członków, a że krytyka była słuszna i nie mogli jej znieść , to mnie zbanowali łamiąc przy okazji regulamin, który sami stworzyli :D

Ostatnio zmieniony przez michu 2013-02-18, 10:32, w całości zmieniany 5 razy
:
Super racka, no i zygor zacny.

:
Ano zacny i warto było czekać 3 miesiące na reklamację i wymianę
Teraz to cyka jak malina, nie późni, nie spieszy, nie cieknie (jak wlejesz do środka i zakręcisz to nic nie wyleci :D ), nie paruje, data się przestawia normalnie...


Ostatnio zmieniony przez Toyota 2013-06-07, 11:59, w całości zmieniany 1 raz
:
na pewno wygląda na $$ niż w rzeczywistości kosztuje... ;)

zastanawiam się jakby się prezentował na takim Bonetto jak był w zestawie z Foczką...

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Panowie mam problem z moim parniakiem Pilot-em. Nie chce się nakręcić w związku z czym nie chodzi. Musze go nakrecic recznie potem troche pomachać ale za kilka minut i tak staje i znowu musze nakrecac i machac aby chodzil... wada fabryczna raczej.... i teraz pytanie...odeslac do sprzedawcy, czy sprobowac u jakiegos zegarmistrza (zna ktoś takiego majstra w okolicach Częstochowy lub Radomska) Moge rowniez dodac iz od pewnego momentu wachnik zmienil troche dzwiek i delikatnie zaczol grzechotać. hmmm

:
Mój parnik wczoraj odmówił posłuszeństwa...
Nie mogę nakręcić ręcznie i jest problem z ustawianiem godziny.
Koronka jakby przeskakuje.
Poradźcie proszę, który majster w stolycy mnie nie pogoni jak mu zaniosę do naprawy i zrobi to jeszcze dobrze?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
oskar2905
[Usunięty]
:
Ma ktoś zdjęcia jak ten parniak leży na małym nadgarstku (ja mam 17cm)?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.